AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, Ak Parti ilçe binasında davullu zurnalı ve lokma ikramlı şekilde çok kalabalık bir toplulukla resmi olarak aday adaylığı müracaatında bulundu. AK Parti’den Fethiye Belediye Başkan Aday Adaylığı formunu doldurarak, AK Parti İlçe Başkanı Turhan Kovancı’ya teslim eden Yılmaz, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur ittifakı ortağı MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin izinde Fethiye’ yi sosyal belediyecilik ile tanıştıracağım. Allahıma çok şükür maddi manevi hiçbir şeye ihtiyacım yok. Benim tek derdim doğup büyüdüğüm bu topraklara ve bu güzel şehrin insanlarına hizmetkarlık yapmak “dedi.

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz,  resmi aday adaylık müracaatını yaklaşık 500 kişilik topluluk eşliğinde AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turhan Kovancı’ya teslim ederek yaptı. Parti binası önünde davul zurna eşliğinde toplulukla bir araya gelen Yılmaz, “Fethiye’nin problemlerini biliyorum. Ölüdeniz’de Belediye Başkanlığı görevinde bulundum. Bu problemleri AK Parti genel başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve bakanlarımızın projelerimize vereceği destekle bir bir çözeceğiz. Ve Fethiye Belediyesini CHP’den alıp AK Parti’ye kazandıracağız.” Dedi.

Yılmaz’ ı aday adaylık müracaatında eşi Ümit Yılmaz ve kızları Gülsu, Burcu ve Hazal da yalnız bırakmazken, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülhanım Boz, Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil, AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayları Turgay Öztürk, Özay Karagöz, bazı mahalle muhtarları ve çok sayıda partili, partisiz vatandaş da takip etti. AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz konuşması sırasında sık sık alkışlanırken, Yılmaz’a sevgi gösterilerinde bulunuldu.

“PROJELERİ AK PARTİ HAYATA GEÇİRİR”

Fethiye için yapmak istediği çalışmaları anlatan ve mevcut CHP yönetiminin Fethiye’yi kasaba görünümüne soktuğunu, hiçbir önemli projenin çözümlenmediğini, turizm kenti olan Fethiyemizin  tamamen geriye gittiğini savunan Keramettin Yılmaz, kendisinin maddi manevi hiçbir şeye ihtiyacı olmadığını da vurgulayarak, “Benim doğup büyüdüğüm bu topraklara, bu güzel memleketin değerli insanlarına ve  bu kentin çocuklarına ve gençlerine sözüm var. Bu kente kazandırmak istediğim projelerim var. Ne kendi şahsıma, ne aileme, ne de bir yakınıma peşkeş çekmeyeceğim. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin ve Cumhur İttifakı ortağı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli beyin çizgisinde sosyal belediyeciliği Fethiye’ye kazandıracağım” şeklinde konuştu.

“BU SEÇİMLERDE DUR DİYECEĞİZ”

AK Parti Fethiye ilçe başkanı Turhan Kovancı da AK Parti’nin önümüzdeki seçimlerde mutlaka başarılı olacağına inandığını belirterek, Türkiye’de 20 yıldır iktidar olan AK Parti’de biz bugüne kadar Fethiye Belediye Başkanlığını parti olarak kazanamadıysak, burada bugüne kadar biz teşkilat görevlilerinin ve adaylarımızın iyi çalışmamasından kaynaklanmaktadır. Artık, bu seçimlerde buna dur diyeceğiz. Teşkilat ve adaylarımızla çok çalışıp, AK Parti’ye Fethiye Belediye Başkanlığını kazandıracağız.” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com