Muğla İl Millî Eğitim Müdürü Emre Çay, Seydikemer’de yapımları devam eden Ortaköy Ortaokulu ve Seydikemer Anadolu Lisesi inşaatlarında incelemelerde bulundu.

Muğla İl Millî Eğitim Müdürü Emre Çay, Milli Eğitim Bakanlığı ve Muğla Valiliği destekleriyle Seydikemer’de yapımları devam eden eğitim yatırımlarını incelemek üzere Seydikemer’e geldi.

Muğla İl Millî Eğitim MüdürüEmre Çay, Milli Eğitim Bakanlığı ve Muğla Valiliğidestekleriyle Seydikemer’de yapımları devam eden eğitim yatırımlarından, 2023-2024 eğitim öğretim yılında eğitim öğretime başlayacak olan Ortaköy Ortaokulu ve geçtiğimiz günlerde temeli atılan ve betonarme çalışmalarına hızla başlanan Seydikemer Anadolu Lisesi inşaatlarında incelemelerde bulunarak, yapılan çalışmalara ilişkin Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San’dan bilgi aldı.

Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferah San, “İl Millî Eğitim Müdürümüz Emre Çay’a desteklerinden ve ziyaretinden dolayı teşekkür eder, okullarımızın ilçemize ve eğitim camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz.”dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com