Siyasetçi ve Yeminli Mali Müşavir Mehmet Kubilay Özcan, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı. Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan Yeminli Mali Müşavir Mehmet Kubilay Özcan, CHP Muğla İl Başkanlığında resmi başvurusunu yaparak açıklamada bulundu.

Özcan yaptığı açıklamada halkın iradesi gereken uygulamalarda halka danışarak ve onların çoğunluk isteğine uygun olarak kararlar alacağını belirtirken,” Dünle beraber gitti cancağızım, Ne kadar söz varsa düne ait. Şimdi yeni şeyler söylemek lazım.” demiş hoşgörü ve barışın evrensel sembolü, dünyaca ünlü düşünür ve şair Mevlâna Celaleddin’i Rumi. Biz de Muğla’mız için “şimdi yeni şeyler söyleme zamanı” diyoruz. Bereketli toprakları, denizi, doğası, yer altı ve yer üstü kaynaklarıyla Cennet Muğla’mıza dair hedeflerimiz ve hayallerimiz var. 13 ilçemizin hiç birini ötekinden ayırmadan güler yüzle ve samimiyetle hizmet etmek, çevreye ve doğaya duyarlı projeler geliştirmek, istihdam ve katma değer yaratacak güzel projelere destek olmak, turizmi 12 aya yayacak, ören yerlerimizi canlandıracak projeleri hayata geçirmek için, sanayi, madencilik, ticaret ve tarım faaliyetlerini destekleyerek, sanayicimizin, iş insanlarımızın ve çiftçimizin yanında olmak için, gençlerimizin işsizliğini azaltmak için, çalışan annelerin kreş talebini karşılamak için, hafif raylı sistemle ulaşımı daha hızlı ve konforlu hale getirmek için, öncelikle su ve yol sorunlarını çözüme kavuşturmak için biz hazırız.” İfadelerini kullandı.

“BİZ HAZIRIZ”

CHP Muğla Belediye Başkan Aday Adayı Yeminli Mali Müşavir Mehmet Kubilay Özcan,” Yukarıda küçük bir kısmını örnek olarak ve ana başlıklar halinde belirttiğimiz hedeflerimizin tamamında halkımızın mutluluğu, vatandaşımızın her türlü haklı talebi önceliğimizdir. Vatandaşımız ihtiyacı olup derdine derman aradığında belediye çalışanlarına, ilgili daire başkanına ulaşamaz olmayacaktır. Halkın iradesi gereken uygulamalarda halkımıza danışarak ve onların çoğunluk isteğine uygun olarak kararlarımızı alacağız. Hangi partili belediye başkanının görevde olduğuna bakmadan tüm ilçelerimizde düzenli halk toplantıları yaparak, sorunlarını ve taleplerini yerinde dinleyeceğiz. Çözüm yollarını ortak akılla yine halkımızla, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları, dernek, basın ve sendika temsilcileriyle birlikte bulacağız. Hiçbir vatandaşımız kendini ötekileşmiş hissetmeyecek, siyasi görüşü ve partisi ne olursa olsun bütün vatandaşlarımız bizim için kıymetli olduğunu hissedecek. Şeffaflık ve açıklığıyla, hesap verebilirliğiyle ve tüm kurallarıyla sosyal demokrat belediyeciliği halkımızla buluşturacağız. Azim ve inançla yola çıkanlar mutlaka başarıya ulaşırlar! Biz hazırız!” şeklinde konuştu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com