YANGIN ALANINA GELEN YARDIMLARI ULAŞTIRMAK İÇİN “HAYIR KÖPRÜSÜ” OLDULAR

Sağlık Ortopedi ve Sağlık Medikal, son günlerde Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde çıkan orman yangınları nedeni ile Türkiye’nin dört bir yanından gelen sağlık ve tıbbi malzeme yardımlarını yetkili kurum ve kuruluşlara ulaştırmaya devam ediyor.

Fethiye’de tıbbi cihaz ve medikal ürün satışları ile halkın hizmetinde olan Sağlık Ortopedi ve Sağlık Medikal yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile de Fethiye halkından taktir toplamaya devam ediyor. Sağlık Ortopedi ve Sağlık Medikal, son zamanlarda Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde çıkan orman yangınları nedeni ile ülkenin farklı noktalarından gelen yardım amaçlı tıbbi ve sağlık malzeme yardımlarını yetkili kurum ve kuruluşlara ulaştırarak, hayır köprüsü görevini üstleniyor.

Kendilerine gelen yardımları ihtiyaç sahibi kişi ve kurumlara ulaştırmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Protetist ve Ortotist Mustafa Keskin, “Ne yazık ki bizleri son zamanlarda çok üzen orman yangınları ile karşı karşıya kaldık. Bu yangınların günler sonra kontrol altına alınması yüreğimizi bir nebze de olsa rahatlatmıştır. Bu yangınlar dolayısıyla ülkemizin farklı noktalarındaki dostlarımızdan, ihtiyaç yerine ulaştırmamız için yardım kolileri geldi ve gelmeye devam ediyor. Bu kolilerin hemen hemen hepsi tıbbi ve sağlık malzemelerinden oluşuyor. Bizde Fethiye, özellikle de Seydikemer İlçesindeki yangın alanlarına bu yardımları ulaştırdık. Hayırsever dostlarımız ile ihtiyaç sahibi dostlarımız arasında köprü kurduk ve kurmaya devam da edeceğiz” dedi.  Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com