AK Parti 2. Sıra Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz, seçim çalışmalarına devam ediyor.

Gittiği her yerde büyük bir sevgi seli ile karşılanan Yakup Otgöz, “Allah’ın izni ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde14 Mayıs seçimlerinden de başarı ile çıkacağız. 21 yıldır girdiğimiz tüm seçimleri kazandığımız gibi, yine kazanacağız, Millet İttifakı seçim sonrası hayal kırıklığı yaşayacak” dedi.

AK Parti 2. Sıra Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz Muğla’da hayata geçirilen TOKİ projeleri hakkında da bilgi vererek, seçim sonrası hemşerilerimizi ekonomik ve sosyal donatıları ile yeni TOKİ konutlarına kavuşturmak için çalışacağız ” ifadelerini kullandı.

Muğla merkez başta olmak üzere ilçelerimizde TOKİ projelerinin inşaatlarının devam ettiğini açıklayan Yakup Otgöz şu bilgilere yer verdi.

500 konuttan oluşacak olan TOKİ Muğla Menteşe Akçaova projesi kapsamında 1 adet 6 dükkanlı ticaret merkezi, 1 adet camı, altyapı ve çevre düzenlemesi ihalesi 15 şubat 2023 tarihinde  yapıldı.

Seydıkemer İlçesi Kemer Mahallesi 304 adet konut (+2kd) 8 adet dükkan inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi   İhalesi  23 Şubat 2023 tarihinde yapıldı.

Milâs’ta 2. Etap 546 konut ile altyapı ve çevre düzenlemesi ihalesi 28 aralık  2022 tarihinde yapıldı.

Fethiye Karaçulha’da  225  konutun ihalesi  4 Ekim 2022 tarihinde yapıldı.

Köyceğiz’de 574 konutun ihalesi yapıldı ve  29 Aralık 2022 tarihinde sözleşmesi imzalandı.

Muğla genelinde bugüne kadar 3 bin 347 TOKİ konutu inşa ettik. TOKİ tarafından düzenlenen “her ile 100 bin sosyal konut” projesi kapsamında, Muğla’mıza da 2.850 adet sosyal konut kazandırıyoruz. Hemşerilerimize hayırlı olsun.

Biz doğayı korudukça doğa da bizi koruyacaktır…

AK Parti 2. Sıra Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz, TOKİ Projelerini bir bir hayata geçirirken çevreyi ve doğayı da korumaya özen gösterdiklerini belirterek “Biz çevreci bir Partiyiz. Söylemde değil icraatlarımızla çevreci olduğumuzu gösteriyoruz” dedi.

Yakup Otgöz“biz doğayı korudukça doğa da bizi koruyacaktır” diyerek şu açıklamalarda bulundu.

Biz bu bilinçle hareket ediyoruz.   Muğla’mızı çevreci bir il yapmak bütün gayemizdir.

Millet bahçeleri,  atık su arıtma tesisleri ve bisiklet yolu projeleriyle,  mavi bayrak koruma alanı, koruma, izleme ve anıt ağaç çalışmaları ile Muğla’mızı çevreci bir il haline getiriyoruz.

Doğal zenginliklerimizi, biyolojik çeşitliliğimizi koruma altına almaya yönelik projeler, bilimsel çalışmalar yürütüyoruz.

Muğla’mızda son dönemde,  korunan alan büyüklüğümüzü,  yüzde 1 arttırarak;  % 9,6’dan % 11’e çıkardık.

Geleceğimiz için, sürdürülebilir, sağlıklı ve yaşanabilir bir Dünya için; çevreyi tahrip etmeden gelişmek ve doğayı korumak zorundayız.

 

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com