AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz TBMM’de kayıt yaptırdı.
Kayıt işlemlerine eşi Nazife Otgöz, kardeşi Osman Otgöz, Muğla 27. Dönem Muğla AK Parti Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Seydikemer Belediye Başkanı Önder Akdenizli ve Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ile gelen Milletvekili Yakup Otgöz kayıt sonrası yazılı açıklama yaptı.
AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz yaptığı açıklamada; önceki dönem Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir’e çalışmaları için teşekkür ederek, devam eden yatırımların takipçisi olacağını ifade etti.
Milletvekili Otgöz açıklamasında şunları kaydetti.
Muğla’mızı Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğiz
Hemşerilerimizin teveccühü ile Muğla’yı TBMM’de temsil etme görevi aldım. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Milletvekili olarak Muğla’mız için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Muğla’mıza yeni bir Muğla daha ekleyeceğiz. TBMM Genel Kurul çalışma günlerinin dışında Muğla’mızda hemşerilerimizle bir arada olacağız. Muğla’mızı Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğiz.
Milletvekili rozetini 27. Dönem Muğla AK Parti Milletvekili Yelda Erol Gökcan taktı.
Kayıt işlemleri sonrası Milletvekili Yakup Otgöz’e, Milletvekili rozetini 27. Dönem AK Parti Muğla Milletvekili Gökcan takarak, hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulundu.
27. Dönem Milletvekili Gökcan başarılar dileyerek şunları kaydetti.
Türkiye yüzyılı için çalışacağız.
Seydikemer Belediye Başkanı iken Yakup Otgöz başkanımızla birlikte çok çalıştık ve başarılı işlere imza attık. İnanıyorum ki, Milletvekilimiz Yakup Otgöz, Belediye Başkanlığı döneminde gösterdiği başarılı performansı Milletvekili olarak da gösterecektir. Devam eden yatırımları Milletvekilimiz Yakup Otgöz takip edecek, Muğla’mız kazanacaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yarın değil hemen şimdi diyerek, Türkiye yüzyılı için çalışacağız. Birlik ve beraberlik içinde aşamayacağımız hiçbir güçlük yoktur. Ülkemizi inşa ve ihya sürecine devam edeceğiz.

 

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com