AK Parti  2. Sıra  Muğla  Milletvekili Adayı Yakup Otgöz yazılı açıklama yaparak,  seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Yakup Otgöz yaptığı açıklamada; seçim çalışmalarında gördük ki, hemşerilerimiz bizi bağrına basıyor diyerek, “halkımız kimin milli ve yerli olduğunu, kimin ise neye hizmet ettiğini çok iyi biliyor”dedi.

AK Parti  2. Sıra  Muğla  Milletvekili Adayı Yakup Otgöz yaptığı açıklamada şunları kaydetti.

Terör örgütünün siyasi ayağı olan HDP,  aday çıkartmadı ve Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleme kararı aldı.

Kandildeki PKK’lı teröristlerce de desteklenen Millet İttifakı’nın amacı, milli ve yerli olan her şeyi yok etmektir.

Millet İttifakı, özerklik şartları uygulanacak diyerek, toprak bütünlüğümüze ihanet etmektedir.

Kobani olaylarının sorumlusu Selahattin Demirtaş’ı serbest bırakacaklar.  Darbeci Fetö’cülere af çıkartacaklar.  Terör sebebiyle görevden alınanları görevlerine iade edecekler. Suriye ve Irak’tan çekilecekler. Ülkemize, beka ve güvenlik sorunu yaşatacaklar.

Atatürk’ün partisi olduğunu söyleyen CHP,  maalesef bugün Cumhuriyetimize ve Atatürk’e ihanet ediyor,Atatürk’ün kemiklerini sızlatıyor.

Biz ise,  Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef koyduğu muasır medeniyeler seviyesine ulaşmak ve üstüne çıkmak için çalışıyoruz.Büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa sürecine devam ediyoruz.

CHP’li Muğla Büyükşehir Belediyesi’ni de eleştiren Yakup Otgöz, maalesefCHP, Muğla’mızda da istemezükçü tavrını sergiliyor diyerek, şu açıklamalarda bulundu.

Eski bir Belediye Başkanı olarak söylüyorum.CHP’li Muğla Büyükşehir Belediyesi, Muğla’nın önünü tıkıyor. Gelişimine engel oluyor.Muğla’ya yapılacak yatırımlara da engel olmaya çalışıyor.

CHP’li Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin 2023 yılı bütçesi 5 Milyar 517 Milyon TL gibi devasa bir rakam.

Bupara ile Muğla’mızın 13 ilçesinehizmet de yatırım da yapılabilir. Ancak bu bütçe maalesef, CHP’liBelediye’nin elinde heba olmaktadır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, maalesef asli işleri olan altyapı, kanalizasyon, çevre, yol gibi işlerini dahi yapmıyor, yapamıyor.

Yaptıkları heykellerle övünüyorlar. Heykelleri yapmak için bile 2 yıl çalışıyorlar.

Muğla’mızda Cumhur İttifakı olarak 7 İlçe Belediye Başkanlığı bizde. AK Belediyeciliğin nasıl hizmet ve yatırım  yaptığını hemşerilerimiz gayet iyi biliyor.  CHP’li Belediyelerin de ne yapıp yapmadığı bilinmekte. İnşallah Muğla Büyükşehir Belediye’sini de AK Belediyecilikle buluşturacağız.

Biz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, verdiğimiz tüm sözlerimizi yerine getiriyor, icraatlarımız ile konuşuyor, ilk günü aşk ve heyecanla çalışıyoruz.

Milletimizin teveccühü ile 14 Mayıs’ta da seçimlerden başarı ile çıkacağız. Ülkemizi inşa ve ihya sürecine devam edeceğiz.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com