Varlığımızı borçlu olduğumuz tarifi imkânsız bir sevginin ve şefkatin timsali olan değerli annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.

Toplumumuzun en temel yapı taşını aileler, ailelerin temellerini de anneler oluşturmaktadır. Bu nedenle gelecek nesillerin yetişmesinde en büyük sorumluluğu annelerimiz üstlenmektedir. Bizlere sevgiyi, saygıyı, merhameti ve fedakârlığı aşılayan annelerimiz, bizlerin vatanımıza, milletimize yararlı bireyler olarak yetişmesinde yol göstermekte, toplumun şekillenmesinde ve bizi bir arada tutan değerlerin hayat bulmasında ve yaşatılmasında kilit rol oynamaktadır.

Büyük özveri ve fedakârlık içinde bizleri büyüterek geleceğe hazırlayan ve varlıklarıyla bizlere anlam katan annelerimizin hakkını hiçbir şekilde ödeyemeyeceğimizin bilinciyle sadece bugün değil hayatımızın her anında annelerimizi hatırlamalı, hak ettikleri değeri sevgiyi ve saygıyı göstermeliyiz, vatanımıza, milletimize ve topluma yararlı bireyler olarak bizlerle gurur duymalarını sağlamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle Anneler Günü’nün, annelerimizin değerini daha iyi anlamamıza vesile olacağı inancıyla, başta evlatlarını vatan uğruna şehit vermiş anneler olmak üzere, annemin ve tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler geçirmelerini temenni ediyorum.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com