Fethiye’ye yerleşen  Op. Dr. B. Caner Çelik; erkek sağlığı ve erkelerde  cinsel performans bozuklukları üzerine ilçemizde özel bir klinik açtı. Babataşı mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı No: 130 D.1 adresinde açmış olduğu özel klinikte hizmete başlayan Üroloji ve Erkek Cinsel Sağlığı ve Performansı Uzmanı Op. Dr. B. Caner Çelik; Şifa Hastanesi, Memorial Hastanesi Suadiye Polikliniği ve Özel Kartal Kızılay Hastanesinde görev yaptı. Türk Üroloji Derneği, Özel Sektör Ürologları Derneği, Türk Tabipler Odası ve Avrupa Üroloji Derneğine üye olan Op. Dr. B. Caner Çelik; endoüroloji, infertilite ve cinsel performans bozuklukları tedavisi özel ilgi alanları olmakta. Yurt içi ve yurt dışı üroloji kongreleri uygulamalı eğitimlerinde birçok programlara katılarak ve sertifikalar alan Op. Dr. B. Caner Çelik; gazetemize uzmanlık olduğu alanlar  ve yapmış olduğu hizmetler ile ilgili bilgi verdi. Fethiye’de açmış olduğu özel klinikte yapmış olduğu tıp hizmetleri hakkında genel bir bilgi veren Op. Dr. B. Caner Çelik; böbrek ve idrar yolları taşları, prostat büyümesi ve prostat  kanseri, idrar kaçırma, kronik sistit, varikosel, iktidarsızlık ve erkeklerde cinsel rahatsızlıklar ile cinsel performans bozuklukları konularında modern tedavi yöntemleri uygulamakta.

“ULUSAL VE ULUSLARARASI EĞİTİMLERDE BULUNDUM”

Hasta gizliliğine büyük önem veriyoruz diyen Op. Dr. B. Caner Çelik açıklamasında “1996 yılında girdiğim tıp camiasında kesintisiz 25 senedir Üroloji ve Erkek Sağlığı uzmanı olarak, İstanbul’da değişik kurumlarda görev yaptım. İki yıldır da tıbbi tedavilerde tamamlayıcı bir hizmet olan Alternatif Tıp Hizmeti de vermekteyim. Bu hizmetler, Ozon tedavisi, Mezoterapi ve PRP’dir. Kadim bir coğrafyanın yükselen yıldızı olduğu için Fethiye’ye yerleşme kararı alarak burada bir klinik açtım. Alanım olan ürolojide özellikle Erkek Cinsel Sağlığının iyileştirilmesine yönelik klinik uygulamalarla ilgili ulusal ve uluslararası eğitimlerde bulundum. Bu amaçla kullanılan tıbbi yaklaşımlar arasında modern, ağrısız, yan etkisi olmayan ve başarı oranı %70-80’lere varan LSWT uygulaması, hastalarımız açısından da konforlu bir tedavi olması sebebiyle tercih edilmektedir” dedi.

“ALTERNATİF TIP HİZMETLERİNİ DE SUNMAKTAYIZ”

Açıklamasına devam eden Op. Dr. B. Caner Çelik “LSWT,  özel bir cinsel fonksiyon bozukluğu tedavisi olup, tedavi özel bir cihaz kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Haftada 1 kez 15 dk’lık seanslar şeklinde toplam 4 hafta süresince erkek cinsel organına zararsız ve ağrı yapmayan ışın kullanılarak uygulama yapılır. Tedavide amaç, bozulan damarların yapılarının düzelmesi için dokuda iyileşme reaksiyonunu tetiklemesidir. Yapılan işlem sonunda mutluluk aşısı olarak da bilinen penis PRP (PSHOT) uygulaması ile de tedavi etkinliği güçlendirilebilir. Kliniğimizde ayrıca Sağlık Bakanlığı sertifikalı Ozonoterapi, Mezoterapi ve PRP gibi Alternatif Tıp hizmetlerini de sunmaktayız. Ozonoterapi, yaşam kalitemizi arttıran Ozon tedavisidir. Güvenilir, etkin ve bilimsel bir uygulamadır. Ozon tedavisiyle tüm vücuttaki ve kandaki oksijen seviyesi yükseltilerek bağışıklık sistemi desteklenir. Romatizmal hastalıkları ve kas-iskelet sistemi hastalıklarında belirgin düzelme sağlayan bir uygulamadır. Ağrı tedavisinde de etkin olup kronik yorgunluğun getirdiği halsizlikte kendinizi daha zinde hissetmenizi sağlar. Enfeksiyon hastalıklarında vücut direncini yükselterek enfeksiyonla mücadeleyi kolaylaştırır. COVİD’e karşı vücudun desteklenmesinde de etkin bir uygulamadır. Mezoterapi, vücudun ihtiyacı olan elementler kullanılarak, yüz gençleştirme amacıyla sarkma ve lekelenmelerinde ve gözaltı morluklarının giderilmesinde kullanılır. Ayrıca saç dökülmesinin engellenmesinde de öne çıkan tedavi yöntemidir. PRP tedavisi ise kişinin kendi kanı kullanılarak yan etki olmaksızın saç dökülmesi, yüzde cilt onarımında mükemmel sonuçlar alınmasında etkili, cilt yenilenmesini hızlandıran; akne ve sivilce izlerinin giderilmesinde, kırışıklıkların giderilmesinde ve yaşlılık izlerinin giderilmesinde yardımcı olan bir uygulamadır. Bu vesile ile  Fethiyeli kardeşlerimize selam ediyor sağlık ve esenlikler diliyorum” dedi. (HABER/GÖKHAN AYYILDIZ)

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com