Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Hasan Yılmaz, Fethiye’ye gelerek dostları ile kısa süreli de olsa hasret giderdi. Fethiye’ye daha önce de geldiğini ifade eden şarkıcı Hasan Yılmaz,  Fethiye’nin çok güzel bir şehir olduğunu ve ilerleyen yıllarda burada yaşamak istediğini ifade etti.

Türkiye’nin güler yüzlü ve söylediği şarkıları ile milyonları oynattıran sanatçılarından  Hasan Yılmaz, pandemi sürecini değerlendirerek bölgedeki dostlarını ziyaret etti. Ege ve Akdeniz bölgesindeki dostlarını ziyaret için çıktığı turda Fethiye’ye de gelen Yılmaz, Fethiye’nin gözde mekânlarından Gar 2 Lokantası işletmecilerinden “Güzel İnsan” Oktay Durukan’ı ve Seydikemer Yörük Türkmen Derneği Başkanı ve Muğla İl Beyi İsmail Uzunoğlu’nu da ziyaret ederek hasbıhalde bulundu.

Ankara havaları şarkılarıyla milyonların beğenisini ve hayranlığını kazanan sanatçı Fethiye’yi de çok sevdiğini dile getirirken,  Fethiye’nin çok güzel bir şehir olduğunu ve herkesin Fethiye’de yaşamak isteyebileceğini söyledi.

Pandemi sürecini değerlendirmek için bölgedeki dostlarını ve arkadaşlarını ziyaret etmek için gezi turuna çıktığını belirten Yılmaz. “Akdeniz bölgesinin en kıymetli ilçelerinden Fethiye’deyiz.  Burada yaşamakta olan ve aslen de  Fethiye’li olan Oktay Durukan kardeşimi ve Yörük Türkmen camiasında nam yapmış İsmail Uzunoğlu ağbimi ziyaret ettim. Kendilerine de yeni çıkarmış olduğum “Sabaha Kadar Buradayız” albümümü hediye ediyorum. Albümümüz çıktı. Müzik piyasasında yerini aldı” dedi. (HABER/FOTO-ŞULE UĞUR)

 

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com