Avusturyalı aktris ElizabethLanz, tatil için geldiği Fethiye’de Babadağ’dan yamaç paraşütü ile atladı. Dünyaca ünlü Ölüdeniz’i binlerce metre yukarıda  izlemenin çok güzel bir duygu olduğunu ifade eden Elizabeth Lanz, “Bu keyfi yaşamaktan dolayı çok mutluyum. Herkese bu macera dolu anı yaşamayı tavsiye ederim” dedi.

Tatil için dünyaca ünlü Ölüdeniz’i seçen Avusturyalı aktris ElizahabethLanz yamaç paraşütü ile uçtu.Avusturyalı aktris ElizahabethLanz Ölüdeniz Babadağ’dan yamaç paraşütü ile atlayarak unutulmaz anlar yaşadı. Tatilini Fethiye ve Ölüdeniz’de değerlendiren 50 yaşındaki ünlü aktris ElizahabethLanzÖlüdeniz’in eşsiz manzarasını yamaç paraşütü yaparak izledi.

Elizabeth Lanz, Deep Blue firmasının profesyonel yamaç paraşüt pilotu Alper Ağrıdağ ile gökyüzünde yaşadığı eğlenceli anları kayıt altına alarak, ölümsüzleştirdi. Ölüdeniz üzerine geldiğinde pilotun yaptığı akrobatik hareketler Lanz’’ı heyecanlandırdı. Daireler çizerek hızla alçalan paraşütte cesaretiyle dikkat çeken güzel oyuncu, çığlıklar attı. Ortalama 40 dakika havada kalan aktris Lanz, Belceğiz Plajı’na sorunsuz indi.

Deep Blue Profesyonel Yamaç Paraşüt Pilotu Alper Ağrıdağ ile uçan aktris Lanz, Fethiye ve Ölüdeniz’i çok sevdiğini belirterek, yamaç paraşütü ile uçmanın çok heyecan verici olduğunu söyledi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com