Fethiye Taşyaka mahallesinde uzun yıllardır yaşayan Ünal Yıldız muhtar adaylığını açıkladı. 2024 yılı Mart ayında gerçekleşecek olan yerel seçimler ile ilgili muhtarlık yarışı da başladı. Taşyaka mahallesinden muhtar adayı olan Ünal Yıldız; çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Doğduğum, büyüdüğüm ve yaşadığım mahalleme karşı sorumluluk duyduğunu ifade eden Taşyaka mahallesi muhtar adayı Ünal Yıldız “Bilindiği gibi turizmin gözde şehirlerinden, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle ünlü Fethiye’mizin Taşyaka mahallesine hizmet etmek amacıyla muhtar adayı oldum. Soyadım yıldız, Taşyaka mahallesi soyadım gibi yıldız bir mahalle olacaktır. Muhtar adaylığımı halkımıza ve tüm Fethiye kamuoyuna ilan ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

“HEDEFİM DAHA GÜZEL VE DAHA YAŞANIR BİR MAHALLE”

Fethiye Taşyaka  mahallesi muhtar adayı Ünal Yıldız açıklamasında “Doğup büyüdüğüm, gençliğimin geçtiği, sokaklarını karış karış bildiğim bu güzel mahallemde hizmet etme arzusu ile yola çıkmış bulunmaktayım. Mahallemizin tüm eksikliklerini ve sorunlarının farkındayım. Mahallemizin teveccühü ile seçildiğim takdirde mahallemizin merkezinde yaptıracağım muhtarlık binasında hizmet edeceğim. Mahallemizde yaşanabilecek tüm problemlerde resmi kurumlara anında iletişime geçip sorunu çözecek ve anında müdahale edeceğim. Bundan sonra mahallemiz sakinlerinin  muhtarına ulaşması çok daha kolay olacak. Çünkü ben 7/24 mahallemizde olacağım. Hedefim daha güzel ve daha yaşanır bir mahalle olabilmek” dedi.

“İLK İŞİM MAHALLEMİZE BİR MUHTARLIK OFİSİ KAZANDIRACAĞIM”

Gazetemiz muhabirinin sorularını yanıtlayan Taşyaka  mahallesi muhtar adayı Ünal Yıldız “uzun yıllardır turizm ve gıda sektöründe çalıştım. Emekli oldum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Fethiyeliyim. Fethiye’mize ve Taşyaka mahallemize hizmet etmek istiyorum. Yaşadığım Taşyaka mahallemizin sıkıntılarını iyi bilen bir insanım. Taşyaka mahallesi Fethiye’mizin en güzel ve nüfus olarak da  en kalabalık mahallelerinden birisidir. Telefonum 24 saat açık olacaktır. Mahallemizin whatasabb hattı olacak. Mahallemiz sosyal medyada yer alacaktır. Taşyaka mahallemizin muhtarlık ofisi yok, ilk işim mahallemiz sınırları içersinde vatandaşlarımıza bir muhtarlık ofisi kazandıracağım. Herkes muhtarlığın yerini bilecek. Mahallemizde sosyal etkinlikler düzenleyeceğim.  Mahallemizin tanıtımını yapacağım ve ismini duyuracağım. İhtiyaç sahibi mahalle sakinlerini tespit edeceğim. Sosyal yardımların hızlı bir şekilde ulaştırılmasını sağlayacağım. Çevre ve temizlik faaliyetlerine yoğunluk vereceğim. Mahalle sakinlerimizin fikirleri benim için çok önemlidir. Seçildiğim takdirde; herkesin fikrini alarak mahallemize hizmet edeceğim. Bana destek veren mahalle sakinlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com