AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker yeni yıl dolayısıyla bir mesajı yayımladı. Ülker, mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak 2021 yılının milletimize ve tüm insanlığa sağlık getirmesi temennisinde bulundu.

Başkan Ülker mesajında şu ifadeleri kullandı: “Bütün dünya olarak büyük umutlarla girdiğimiz 2020 yılı maalesef salgınla mücadele ederek geçti. Milletçe bu salgının üstesinden gelmeye çalıştığımız 2020 yılı sona ererken 2021 yılına büyük umutlarla giriyoruz. 2021 yılının bütün insanlık ve milletimiz için başta sağlıklı günler olmak üzere huzur, barış, refah ve istikrar getirmesini temenni ediyorum.

Bu yıl da ülke olarak, milletçe birbirimize kenetlenerek, yolumuza ve hedeflerimize emin adımlarla devam edeceğiz. Türk milleti olarak birlik ve beraberliğimize sahip çıktıkça, ülkemizin hukukuna, kardeşliğimize ve demokrasimize yönelebilecek her türlü tehdit yok olacaktır.

2021 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde  ülkemizi ekonomide, sağlıkta, savunmada ve her alanda güçlü ülkeler statüsüne yükseltmek için çok çalışacağız.

Bundan önceki yıllarda olduğu gibi ülkemiz ve milletimiz adına daima hizmet anlayışı ile Türkiye’nin gelişimi, toplumun kalkınması ve 2023 için koyduğumuz hedeflere ulaşmada gerekli her türlü gayret ve kararlılığı göstermeye devam edecek, her zaman olduğu gibi 2021 yılında da üreterek, çalışarak en iyi şekilde değerlendireceğiz.

Bu duygularla bir kez daha 2021 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için sağlık, barış, huzur, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum. Tüm Seydikemerli hemşerilerimin yeni yılını tebrik ediyorum.” (HABER MERKEZİ)

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com