Türkiye Seyahat Acentaları (TÜRSAB) Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özgen Uysal ve yönetimi, geçtiğimiz günlerde Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanlığına seçilen Muhammet Kökten ve yönetimine “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen seçimli olağan kongre ile Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanlığına seçilen Muhammet Kökten ve yönetimine “Hayırlı Olsun” ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda son olarak Kökten ve yönetimini Türkiye Seyahat Acentaları (TÜRSAB) Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özgen Uysal ve yönetimi ziyaret ederek  yeni görevinde başarılar dilediler.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen toplantının gündeminde turizm sezonu ve Kurban Bayramı tatili yer alırken, ziyaret hakkında kısa değerlendirmede bulunan Türkiye Seyahat Acentaları (TÜRSAB) Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özgen Uysal, “Fethiye’mizin marka yüzü olan Ölüdeniz’imizi tanıtmak ve turizmi geliştirmek adına yıllardır hizmet veren Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifinin başkanlığına genç turizmci Muhammet Kökten ve beraberindeki genç yönetici arkadaşlar seçildiler. Gördüğümüz kadarı ile Ölüdeniz’i dünyaya dijital anlamda tanıtmak adına projeleri var ve çalışmalara başlamışlar bile. Bu anlamda TÜRSAB Fethiye olarak her zaman yanlarında olacağız. Tekrardan yeni görevlerinde kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Türkiye Seyahat Acentaları (TÜRSAB) Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özgen Uysal ve beraberindeki yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten ise, “İnşallah hep birlikte Ölüdeniz’i ve Fethiye’yi dünya ülkelerine daha fazla tanıtacağız. Biz tüm STK ve kurumlar ile birlikte çalışacağımızı kongremizde üyelerimize belirtmiştik. Bu anlamda senlik benlik olmadan, hep beraber hizmetkarlık yapacağız” şeklinde konuştu. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com