Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (TÜM YEREL – SEN) Başkanı Salih Yıldız ve Mali sekreteri Yücel Kılınç, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyarette bulundu.

Ziyarette değerlendirmeyi Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (TÜM YEREL – SEN) Başkanı Salih Yıldız yaptı. Yıldız, “Sendikal süreç ile ilgili Fethiye Belediye Başkanımızla, görüş alışverişinde bulunduk. Fethiye Belediyesi’nde bulunan 138 memur ve sözleşmeli personelin sosyal denge sözleşmesiyle ilgili yetkiyi aldık. Çalışanlarımızın özlük hakları ve çalışma koşullarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Belediye Başkanımıza misafirperverliği için teşekkür ederiz” dedi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ise, Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası temsilcileriyle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Bizim için çalışma arkadaşlarımız çok değerli. Bu kapsamda TÜM YEREL – SEN ile görüşmelerde bulunduk. İlerleyen günlerde konuyla ilgili daha detaylı bilgiler aktaracağız. Başkan Salih Yıldız ve Yücel Kılınç’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum ” dedi. Haber-Foto/Hakan ÇELİKDEMİR

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com