Tavuk sevenlerin yeni durağı Chıcken Stop Fethiye’de hizmete girdi.

Tavada tavuk çeşitlerinden birbirinden lezzetli değişik tavuk menülerine kadar pek çok yeni lezzetin durağı olan Chıcken Stop balık hali yanında Karlık kuyum yanında hizmet girdi.

Tavada tavuklar olarak beğendili, dal kekikli, Fıt ızgara, çedsal, barbekü buffalo, sweet chılı tavuk

Tavuk sevenlerin yeni durağı Chıcken Stop Fethiye’de tavuk severler için hizmete girdi.

Doğal malzemelerle dekore edilmiş ve yalın bir biçimde tasarlanmış Fethiye şubesinde kendinizi evinizde hissetmeniz İçin her şeyi düşünülmüş.

Chıcken Stop Fethiye mağaza müdürü Oğuzhan Gülşen“Karlık grup bünyesinin Chıcken Stop firmamızın açılışını yapmış bulunmaktayız. Tavuk sevelerin yeni durağı olarak Fethiye Halkını beklemekteyiz. Nefis lezzetlerimizi deneyimlemek ve güler yüzlü hizmetimizle tanışmak için sizleri buraya evinize davet ediyoruz. Dünya mutfağının tadına doyulmaz lezzetlerini yenilikçi bir anlayışla ülkemizin damak zevkleriyle birleştirerek güler yüzlü personelimiz, güvenilir ve sağlıklı üretim zincirimiz ile Türkiye’nin dört bir yanında en doğal haliyle sofralarınıza taşıyoruz. her zaman taze, her zaman doğal Chicken Stop olarak özenle oluşturulmuş tedarik zinciri sayesinde kullandığımız tüm ürünler uzman personelimiz denetiminde büyük bir dikkatle seçiliyor. En taze malzemeler, en doğal halleriyle üretim aşamasından sofranıza ulaşana dek tazeliklerini ve doğallıklarını koruyor” dedi.

PAKET SERVİSTE VAR

Mutfak şefi Furkan Tar ise “Özel marinasyon yaptığımız tavuklarla tava yemeklerimiz özel soslarımızla, burgerlerimiz mevcut .Dürümler ,çıtır dürümler ,atıştırmalık ,ürünlerimizde mevcut. Özel soslarımız, tavuklarla beraber paket servis olarak hizmet veriyoruz. Şu anda açılmış bulunmaktayız.612 80 81 den bizlere ulaşabilirler. Tüm Fethiye halkını bekleriz” şeklinde konuştu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com