Fethiye’de kız arkadaşına pankart ve meşale eşliğinde sürpriz evlenme teklifinde bulunan genç iş adamı, “evet” cevabını aldı.

Fethiye’ye kız arkadaşı ile tatile gelen Konya’lı genç iş adamı Batuhan Yaprak kız arkadaşı Kübra Aras’a sürpriz evlenme teklifinde bulundu. Genç kız erkek arkadaşının sürprizi karşısında şaşkınlık geçirirken, evlenme teklifine de yüksek sesle “Evet” cevabını verdi.

Fethiye’nin genç siyasetçi ve iş adamlarından Adem Camuz’un misafiri olarak Fethiye’ye kız arkadaşı Kübra Aras ile birlikte tatile gelen Konya’lı iş adamı 21 yaşındaki Batuhan  Yaprak, önceden organize edilmiş bir ortamda kız arkadaşına sürpriz evlenme teklifinde bulundu.

Kargı Mahallesinde Karataş Plajı kumsalında gerçekleşen sürpriz teklifde Batuhan Yaprak kız arkadaşı Kubra Aras’ın gözlerini kapatarak  getirdi. Seni seviyorum” yazılı pankart ve meşaleler eşliğinde yere diz çöken Yaprak, kız arkadaşına uzattığı yüzükle evlenme teklifinde bulundu.Teklifi kabul eden genç kız, sürpriz evlilik teklifi için teşekkür etti.

5 yıldır arkadaş olduklarını belirten Batuhan Yaprak, “Kız arkadaşım ve arkadaşlarımız ile Fethiye’ye tatil için geldik. Tatilin yanı sıra kız arkadaşımın haberi olmadığı bu organizasyon için geldik. Burada da beraber iş yaptığımız değerli ağbimiz Adem Camuz, bu ortamı sağladı. Kız arkadaşımda etkilendi. Mutluyuz. İnşallah en kısa sürede de düğünümüzü yapacağız” ifadelerinde bulundu. Haber-Hakan AYKIRI

 

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com