Fethiye Belediyesi, sahil bandında bulunan 1900 metre uzunluğundaki tartan pisti baştan sona yeniliyor. Aynı zamanda Baha Şıkman Caddesi’nin ardından Ölüdeniz Caddesi’nde de sıcak asfalt (BSK) çalışmaları hızla devam ediyor.

MUSKİ, ADM ve iletişim firmalarının altyapı hizmetlerini tamamlanmasının ardından Fethiye Belediyesi ekiplerince parke çalışması yapılmış ve sahil yolu hizmete açılmıştı.  Fethiye Belediyesi, sahil yolundaki çalışmanın ardından tartan pist yenileme çalışmasına başladı. Fethiye’de vatandaşların çok sık kullandığı tartan pist, baştan sona yenileniyor. Sabahın erken saatlerinde başlayan yenileme çalışmaları en kısa sürede tamamlanacak. Ekiplerin sökmeye başladığı tartan pistin atıkları ise geri dönüştürülecek.

Sahil Bandı’nda tartan pist çalışmaları devam ederken, Fethiye Belediyesi’nin yürüttüğü sıcak asfalt (BSK) çalışmaları ise hızla sürüyor. Bu kapsamda Baha Şıkman Caddesi’nde devam eden sıcak asfalt çalışmalarına, Ölüdeniz Caddesi de eklendi. Muğla Makası’nda başlayan çalışmalar Erasta AVM önüne kadar geldi. Çalışmaların kısa sürede Baha Şıkman ile Ölüdeniz Caddesi bağlantı noktasına geleceği açıklandı.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com