Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı ve başkan adayı Mehmet Soydemir, Fethiye’de esnaf ve sanatkârları ziyaret ederek 8 Ocak’ta yapılacak seçimli olan genel kurula davet etti. Esnaflara mutlaka kongreye katılıp demokratik hakları olan oyları kullanmalarını isteyen Soydemir, “ Bayram gibi geçecek kongre hazırlıkları yaptık. Sizleri bugüne kadar en iyi şekilde temsil ettik. Yeni dönemde de sizlerin desteği ile temsil etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı ve başkan adayı Mehmet Soydemir, Fethiye’de Cumhuriyet mahallesi, Kesikkapı mahallesi ve Dispanser caddesinde odaya kayıtlı esnaf ve sanatkârları ziyaret etti. Yaklaşık on kilometre yürüyen Soydemir ve yönetim kurulu üyeleri esnaf ve sanatkârları 8 Ocak Cumartesi günü Gazi İlkokulunda yapılacak seçimli olağan genel kurula davet etti. Esnaf ve Sanatkârların yoğun ilgisiyle karşılaşan Soydemir’e, “ Esnaf ve sanatkârların gerçek temsilcisi olarak sizleri bu güne kadar destekledik. Bundan sonrada desteklemeye devam edeceğiz. Yaptığınız hizmetler oldukça büyük hizmetler. Pandemi döneminde devamlı sorunlarımız ile ilgilendiniz. Sizi yeni dönemde de destekleyip eğitime yapacağınız hizmetleri sonuçlandırmanızı sağlayacağız.” Dediler. Kesikkapı mahalle muhtarı Süzan Taşar ve diğer mahalle muhtarlarını da ziyaret eden Soydemir mahallenin esnaflarının sorunlarınıda dinledi. Ve kongreye davet etti.

Soydemir’in güler yüzlü yaklaşımına da değinen esnaf ve sanatkârlar, “ Bugüne kadar bizi hiç mahcup etmediniz. Yönetiminiz mükemmel. Esnaf ve sanatkârlar arasında birlik beraberliği hep sağladınız. Bundan sonrada aynı birlik beraberliği sağlayacağınıza inanıyoruz.” İfadelerini kullandılar.

Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı ve başkan adayı Mehmet Soydemir’de bugüne kadar yapılan hizmetleri anlatan broşürleri esnaf ve sanatkârlara sunup, “ Yaptıklarımız ortada. Daha yapacak çok işimiz var. Pandemi sürecinde işyerlerini kapatan, çalışamayan esnaflarımıza devletin verdiği hibelerden ve desteklerden yararlanmaları için yardımcı olduk. 370 bin adet maske ve dezenfektan dağıtımı yaptık. Pandemi süreci devam ediyor, bizde destek olmaya devam edeceğiz. Sanayi sitesinin yerinin taşımasıyla ilgili olarak Fethiye İşletme Fakültesi ile işbirliği yaptık. Oluşturduğumuz dosyayı, Fethiye Belediyesi, Muğla BŞB ve Sanayi Bakanlığı’na sunduk. Sanayi sitesi taşınamaz, yerinde kalmalıdır. Ancak Fethiye’ye 2. Bir sanayi sitesi oluşturulmalıdır. Bunun da çalışmalarını yaptık” diye konuştu.

Soydemir ve ekibi ziyaretlerde önerileri ve talepleri de dinledi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com