KÖKTEN BAZ İSTASYONU İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili ile birlikte Söğütlü Mahallesi sakinlerini ziyaret etti. Mahalle sakinlerinin telefonlarının çekmediği gerekçesi ile baz istasyonu ile ilgili girişimde bulunan Kökten “Halkımızın  bu sorununu en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız”diye konuştu.

Vatandaşların taleplerini dinleyen Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, projelerini de anlattı. Söğütlü Mahallesi sakinleri, çok amaçlı sosyal tesisin zemin beton yenileme işinde yardımcı olan  Başkan Adayı Kökten’e teşekkür ettiler. 41 mahalleye eşit hizmet götüreceklerinin altını çizen Kökten, her zaman vatandaşların yanında olduğunu belirtti.  Kökten göreve gelmeleri halinde önümüzdeki 5 yılda özveriyle çalışmaya devam edeceklerinin sözünü verdi.

“41 MAHLEMİZİN EMRİNDEYİZ”

Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten burada yaptığı açıklamada, “41 mahallede dokunmadığımız bir yer olmayacak. Tüm talepleri yerine getirmeye çalışacağız, duyarsız kalmayacağız. Bu mahallemize daha önce de gelmiştik. Baz istasyonu sorunu da en kısa zamanda çözülecek. Bir bölge ile ilgilendiğin zaman hizmet gelmeme şansı yok. İçinizde hizmet aşkı varsa tüm işler giderilemeyecek problem yok. Biz sonuna kadar mücadele ederek, elimizden geleni yapacağız. Ben buradaki çalışma için seçim sonuçlarına göre bakalım diyebilirdim. Bizim için önemli olan halkımıza bir şeyler kazandırabilmek. Buradaki insanların bize teşekkür etmesi yeterli. Olaya siyaseten bakmadık. Bu gönül işidir” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com