Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar beraberinde AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, SS. 28 Nolu Yenievler Çalıca Kooperatifi Başkanı Ziya Tombak ve yönetim kurulu üyesi Hasan Kır ile birlikte Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret ettiler.

Sohbet havasında geçen ziyarette Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar ile AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk; şoför esnafının talep ve sorunlarını Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’a ilettiler.

Fethiye’nin en büyük sorunları arasında Fethiye’nin şehir içi trafiği olduğunu belirten Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şaban Taşar, toplantı sonrasında yaptığı açıklamada, “Sayın Kaymakamımız Eyüp Fırat beye bir takım sorunlarımız ve sıkıntılarımız vardı, onları ilettik. Ziyaretimizde bizlere AK Parti Fethiye İlçe Başkanımız Turgay Öztürk de eşlik ettiler. Fethiye’mizin en temel sorunlarının başında trafik sorunu yer alıyor. Özellikle bu sorun yaz aylarının gelmesi ile daha da büyüyor. Bu anlamda bu sorunumuz hakkında görüş alış verişinde bulunduk. Bu anlamda bizi kabul ettiği için Kaymakamımız Eyüp Fırat’a çok teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com