Dokuz günlük Kurban Bayramı tatili için Fethiye’yi seçen yerli ve yabancı tatilciler dünyaca ünlü Ölüdeniz’e ulaşabilmek adına kilometrelerce kuyruk oluştururken, Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi başkan Muhammet Kökten  ve üyeleri, sürücülere ve yolculara  su ikram etti.

Kurban Bayramı tatili için Fethiye  ve Ölüdeniz’i tercih eden tatilciler Ölüdeniz’e gidebilmek için  yolda yaklaşık 5 kilometre araç kuyruğu oluştu. Saatlerce güneşli ve sıcak havanın altında kalan tatilcilerin imdadına  Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifinin çiçeği burnunda başkanı Muhammet Kökten ve ekibi yetişti. Güneşli ve sıcak havada Ölüdeniz’e ulaşabilmek için bekleyen sürücü ve yolculara soğuk su ikramında bulunan Muhammet Kökten, “Hayırlı Bayramlar” dileklerinde de bulundu.

Dokuz günlük Kurban Bayramı tatilinde Ölüdeniz’de bulunan otel ve diğer konaklama tesislerinde boş odanın kalmadığını belirten Kooperatif başkanı Muhammet Kökten ” Bayram dolayısıyla inanılmaz bir yoğunluk var. Bu yoğunluktan ölüdeniz esnafları olarak çok memnunuz. Çok fazla sıcak ve yoğunluk var, Kooperatif olarak, yolda trafikte bekleyen tatilcilere su ikramı ve bayramlarını kutladık” dedi.Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com