Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, “Su verimliliği” seferberliği kapsamında öğrenciler ile bir araya gelerek bilgilendirme yaptı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İlkay Şumur’un da katılım sağladığı bilgilendirmede, su verimliliği seferberliğinin sadece kurumsal olarak değil, toplumun geneline yayılarak sürdürülebilir bir nitelik taşınması gerektiği vurgulandı.

Tarım Orman Bakanlığı koordinesinde gerçekleştirilen “Su Verimliliği” seferberliği kapsamında Gerişburnu Ömer Aygün İlkokulunda etkinlik gerçekleştirildi. Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü İlkay Şumur, Muğla İl Tarım Orman Şube Müdürü İsmail Övünç Dikmen ve Seydikemer Tarım ve Orman İlçe Müdürü Deniz Aydın katılım gösterdi. Bu projenin öğrencilerde farkındalık oluşmasına destek verdiğini söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü İlkay Şumur, “Geniş anlamda “Su Verimliliği Seferberliği” belirli sınırlar ve belirli hatlar içinde değil tüm yurt genelinde olmalıdır. Bu sebeple Su verimliliği hakkında öğrencilerimizi bilgilendirdik. İlerleyen süreçte bu konu hakkında ziyaretlerimiz devam edecektir.”dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com