Seydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, yol bakım ve onarım çalışmalarına yoğun bir şekilde mesai harcıyor. İlçenin farklı mahallelerinde yürütülen çalışmalar kapsamında; parke, roadmix ve stabilize yol çalışmalarına gece gündüz devam ediliyor

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ün ‘Mahalle ayrımı gözetmeksizin her mahalleye eşit hizmet götürme’ düşüncesiyle hareket edenSeydikemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki yolları daha güvenli hale getirmek ve ilçeyi güzelleştirmek adına yoğun mesai harcıyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yapılan planlama çerçevesinde Seydikemer’in dört bir tarafına dağılarak mesai kavramı gözetmeksizin çalışıyor. Bu bağlamda ekipler, vatandaşların yazın tozdan kışın çamurdan kurtulması için Alaçat ve Çaykenarı Mahallelerinde parke çalışmasını yürütüyor. Kadıköy ve Cumhuriyet (Seydikemer Merkez) Mahallelerinde Roadmix çalışması yapan ekipler; Kumluova Mahallesinde de Stabilize yol çalışmasına devam ediyor.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, mahallelerde devam eden çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada: “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren Seydikemer’imizin tüm mahallelerine eşit hizmet götürme düşüncesiyle hareket ediyoruz. Vatandaşlarımızın bizden istediği hizmeti sunmak için ekiplerimizle gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com