SEYDİKEMER BELEDİYE MECLİSİ BAŞKAN AKDENİZLİ BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI

Seydikemer Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli Başkanlığında yapıldı.

Seydikemer Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli başkanlığında Belediye Toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantının kâtip üyeliklerini Mustafa Karakuş ve Zeynep Yalçınsoy yaparken, 6 gündem maddesi görüşüldü.

Meclis toplantısında 2024, 2025, 2026 Mali yıllarının Bütçesi görüşülüp Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmesi ve 17 Ekim 2023 Salı günü saat 12.00’da toplantı yapılması oy birliği ile kabul edildi. 2024 Yılı Performans Programının görüşüldüğü toplantıda 2 gündem maddesi Plan ve Bütçe Komisyonuna, 2 gündem maddesi Hukuk ve Tarife Komisyonuna, 1 gündem madde İmar komisyonuna, 1 gündem maddesi de oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 5’inci maddesinde Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Eski Kaymakamlık binasının 2. katındaki 2 derslik ve 4 idare odasının Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne tahsis edilmesine dair müzekkere görüşülüp, oy birliği ile kabul edildi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com