Seydikemer Belediyesinde görevli personele Koronavirüs ile (Kovid-19)  mücadele kapsamında aşı yapıldı. Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, mesai saatinin başlamasıyla birlikte personelin sıra ile aşı olmaya başladığını belirtti.

Sağlık Bakanlığı tarafından Kovid-19’a karşı başlatılan aşılama kampanyasına Seydikemer Belediyesi de katıldı. Seydikemer Belediye Hizmet binası önünde kurulan aşı noktasında, Seydikemer İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından belediyede görev yapan işçi ve memurlara ilk doz aşıları yapıldı.  Belediye Hizmet Binası önünde kurulan aşı noktasında sıraya giren belediye personeli Sinovac aşısı olurken, bazı belediye personeli de İlçe Sağlık Müdürlüğüne giderek Biontech aşısı oldu.

Başkan Otgöz, Belediye Personeline Destek Verdi

Seydikemer Belediye Hizmet Binası önüne kurulan aşı noktasını ziyaret eden Başkan Otgöz, aşılama çalışmasını inceledi. Yetkililerden bilgi alan Başkan Otgöz, mesai saatinin başlaması ile belediye personellerinin sıra ile aşı olmaya başladığını belirtti.

Başkan Otgöz: “Bu Yaz Maske Takacağımız Son Yaz Olacak”

Türkiye’nin aşılamada önemli bir safhaya geldiğini dile getiren Başkan Otgöz; “Ben iki aşımı da oldum. Vatandaşlara da aşılarının olması gerektiğini tavsiye ediyoruz. Aşılamada gelinen bu nokta bizleri sevindirdi. Sağlık Bakanımızın da dediği gibi bu yaz maske takacağımız son yaz olacak inşallah. Bu sıkıntılı günlerimizi ancak aşılama ile atlatacağız. İnşallah tüm Türkiye’de bir an önce aşılama çalışmaları sonlanacak ve biz bu virüsü ülkece, dünyaca yeneceğiz” ifadelerini kullandı. Haber-Melek SARIOĞLAN

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com