Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın (FTSO) Meslek Komiteleri Haziran ayı toplantıları yapıldı. 13 meslek komitesi toplantısında, sektörlerin sorunları ele alındı.

FTSO’nun 1 Nolu  İmalatçılar Meslek Komitesi, 2 Nolu Tarım, Hayvancılık, Su Ürünleri Ticareti İle Zirai İlaç Meslek Komitesi, 3 Nolu İnşaat Taahhüt Meslek Komitesi, 4 Nolu Elektrik Elektronik ve Dayanıklı Tüketim Malları Meslek Komitesi, 5 Nolu İnşaat Malzemeleri Meslek Komitesi, 6 Nolu Konaklama Hizmetleri Meslek Komitesi, 7 Nolu Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Meslek Komitesi, 8 Nolu Sigorta ve Finans Hizmetleri Meslek Komitesi, 9 Nolu Oto Kiralama ve Seyahat Acenteleri Meslek Komitesi, 10 Nolu Toptan ve Perakende Gıda Ticareti Meslek Komitesi, 11 Nolu Kuyum, Tekstil ve Ayakkabı Toptan ve Perakende Ticari Meslek Komitesi, 12 Nolu Akaryakıt, Otomotiv ve Ulaştırma Komitesi, 13 Nolu Emlak, Eğitim, Sağlık ve Sportif Faaliyetler Meslek Komitesi Haziran ayı toplantıları gerçekleştirildi. Komite toplantılarında hareketli geçmesi beklenen ve çok sayıda sektörü doğrudan ya da dolaylı etkileyen turizm sezonu öncesinde sektörlerin sorunları ve çözümü için yapılması gerekenler görüşüldü.

FTSO Meslek Komitelerinin her ay düzenli olarak toplandığını vurgulayan FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, “Meslek Komitelerimizin düzenli olarak her ay yapılan komite toplantılarında sektörlerimizin sorunlarını ele alıyor, çözüm yolları görüşülüyor. Meslek Komiteleri, üyelerimizle Odamız arasında köprü görevi görüyor. Meslek Komitelerimizde görev alan arkadaşlarımız bir taraftan üyelerimizin gözü kulağı olurken, diğer taraftan Odamızın hizmetleri ve faaliyetleri hakkında üyelerimizi bilgilendiriyor. Sektörlerimizde yaşanan sorunların ilk onlardan alıyoruz ve çözümü için çalışma yapıp ilgili makamlara iletiyoruz. Hepimizin tek ve ortak görevi ve hedefi var; o da 6 bini aşkın üyesiyle FTSO camiasına ve bölge ekonomisine en iyi şekilde hizmet etmek. Bu hedefe ulaşmada konusunda, önemli bir görev üstlenen ve gözümüz kulağımız olan meslek komitesi üyelerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com