Seksenler dizisi oyuncularından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla Milletvekili adayı Özlem Balcı, seçim çalışmalarına tempolu başladı. Partisinin Muğla ve ilçelerinde yapılan milletvekili aday tanıtım toplantılarına katılan Balcı, doğup büyüdüğü ilçe  olan  Seydikemer’de seçim çalışmalarına esnaf  ve vatandaş ziyaretiyle başladı. Seydikemer ilçesinde ilk olarak STK temsilciliklerini ziyaret eden Balcı, daha sonra kent merkezinde  esnafı ziyaret ederek , destek istedi. Yörük kızı olduğunu her fırsatta tekrarlayan Özlem Balcı’ya , MHP Seydikemer ilçe başkanı Mehmet Arıç, MHP Fethiye ilçe başkanı Osman Cura ve belediye meclis üyeleri de eşlik ederken ziyaretlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ülkemizin huzuru ve bekası için destek talep edildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Muğla Milletvekili adayı Özlem Balcı beraberinde  MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, MHP Fethiye eski ilçe başkanı Cengiz Çay ve belediye meclis üyeleri Mustafa  Tanır, Zeki Yanatma  ve Yusuf Bağırcı ile birlikte ilk olarak Seydikemer Belediye Başkanı  Önder Akdenizli, Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır , Seydikemer Ulaştırma Hizmetleri Odası Başkanı Mehmet Hadi Çakıroğlu, Seydikemer Süt Üreticileri Birliği Başkanı Turgut Tokmak, Seydikemer Muhtarlar Odası Başkanı Mehmet Güven’i ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP’ye seçimlerde destek istedi.  Samimi ortamda gerçekleşen ziyaretlerin ardından kent merkezinde esnaf ve vatandaşları da ziyaret eden milletvekili adayı Özlem Balcı,  vatandaşlar tarafından gördüğü ilgi ve alaka karşısında  keyifli anlar yaşadı.

Balcı yaptığı değerlendirmede, “ 14 Mayısta yapılacak seçimlerde Türkiye Büyük Millet Meclisinde ilçemi  ve Muğlamızı en iyi şekilde temsil edeceğim. Yeter ki içinizden birisi olan bu Yörük kızına güvenin” ifadelerini kullandı.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com