Hakkâri merkez kırsalında İl Jandarma Komutanlığınca 3 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyonda Şehit düşen Uzman Çavuş Süleyman Yasin Ağır’ın ölüm yıl dönümü münasebetiyle Karaçulha Kapalı Pazar yerinde Mevlid-i Şerif yemeği verildi. Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Şehidimiz Süleyman Yasin Ağır adına düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldı.

Mevlid-i Şerif programına Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat beraberinde Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, İlçe Jandarma Komutanı Rüştü Şen, İlçe Sahil Güvenlik Bot Komutanı Yüzbaşı Reşit Gödelek, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fethiye İşletme Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Füsun Özerdem, Fethiye Müftüsü Kamil Oktay, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk katıldı.

Mevlid-i Şerif programında konuşma yapan Kaymakam Eyüp Fırat, “Bugün 15 Temmuz. İnşallah 15 Temmuzu hep birlikte gün boyunca icra edeceğiz. Özellikle çocuklarımıza bu günü unutturmayacağız. Bugünde şehit babamız Ramazan abimizin Şehit kardeşimiz Yasin için 15 Temmuzda düzenlediği bu mevlidin bu kadar özel bir güne gelmesi de anlamını daha da arttırdı. Ben kıymetli şehit babamıza teşekkür ediyorum. Şehidimize ve tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum” dedi.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com