ŞAMPİYONLARDAN KAYMAKAM FIRAT’A ZİYARET

Türkiye Voleybol Kadınlar 2. Ligi Playoff Final Etabı 1. Grup’taki tüm maçlarını kazanarak Sigortashop Kadınlar 1. Ligi’ne Fethiye Bahçeşehir Spor Kulübü yönetim ve oyuncuları Kaymakam Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret ederek şampiyonluk sevincini paylaştılar.

Bu sezon gösterdikleri başarılı oyunlar ve elde ettikleri sonuçlar ile Türkiye Voleybol Kadınlar 2. Liginden Sigortashop Kadınlar 1. Ligi’ne yükselen Fethiye Bahçeşehir Spor Kulübünün başkanı İbrahim Erdem, Antrenörü Ali Elmadibi ve kız voleybol takımı oyucuları şampiyonluk sevinçlerini paylaşmak üzere Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret etler.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret hakkında değerlendirmede bulunan Fethiye Bahçeşehir Spor Kulübünün başkanı İbrahim Erdem, “Bu yıl kız voleybol takımımız ligde çok güzel oyun sergilediler ve başarılı sonuçlara imza atarak Sigortashop Kadınlar 1. Ligi’ne yükseldiler. Yani ilçemiz Fethiye’yi 1. Ligde temsil edeceğiz. Ben bu anlamda başarıda emeği olan herkese ve bize inanarak desteklerini esirgemeyen tüm halkımıza çok teşekkür ederim. Sayın Kaymakamımız Eyüp Fırat beyde bizlere inandılar ve desteklerini her zaman yanımızda hissettirdiler. Şampiyonluk sevincimizi paylaşmak için bu ziyareti gerçekleştirdik. İnşallah 1. Ligde de başarılar imza atacağız” dedi.

Fethiye Bahçeşehir Spor Kulübü yöneticilerine,  teknik heyete ve şampiyon sporcuları tebrik eden Kaymakam Eyüp Fırat ise, “Bu sezon gösterdikleri güzel oyunlar ile bir üst lige çıktılar. İnşallah önümüzdeki sezonda da Fethiye Bahçeşehir Spor Kulübü  sporcularımız başarılı sonuçlara imza atarlar. Biz her zaman olduğu gibi yanlarındayız ve onlara olan inancımız ve güvencemiz tam” diye konuştu.    Haber/Hakan AYKIRI

 

 

 

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com