Türkiye Minikler Güreş Şampiyonasında Türkiye 1.cisi olan Fethiyeli güreşçiler Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karamanı ziyaret ederek bu gururu birlikte paylaştılar.

Türkiye Güreş Federasyonu tarafından düzenlenen Minikler Türkiye Şampiyonasında Türkiye 1.si olan Fethiye İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü Güreşçileri, Kaymakam . Yusuf İzzet Karaman’ı ziyaret ederek kupa sevincini birlikte paylaştılar. Geçtiğimiz haftalarda Türkiye Güreş Federasyonu tarafından düzenlenen Minikler Türkiye Şampiyonasında Fethiye Gençlik ve İlçe Spor Müdürlüğü Güreşçileri Kaymakam Yusuf İzzet Karaman’ı ziyaret ederek şampiyonluk sevincini paylaştılar. Ziyarette Fethiye Gençlik Ve İlçe Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit ile antrenörlerde hazır bulundu. Sporcular ve İlçe müdürü Harun Reşit Yiğit Kaymakam Yusuf İzzet Karaman’a bu şampiyona hakkında bilgiler aktardılar.
Kaymakam Karaman ise sporun önemini vurgulayıp, minik güreşçilere başarılarının devamını dileyip ata sporumuz olan güreşi gelecek kuşaklara aktarmalarından dolayı teşekkür etti.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com