Fethiye’de Kaymakamlık öncülüğünde Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Pilotları Kooperatifi tarafından ilçedeki sağlık çalışanlarına adrenalin yaşatıldı. Babadağ Teleferik ile bin 700 metreye çıkan filyasyon ekibi çalışanları, buradan Yamaç Paraşütü Pilotları Kooperatifi’nin tecrübeli pilotlarıyla Ölüdeniz Belcekız’a uçuş gerçekleştirdiler. Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, ‘Sağlık çalışanlarımızın fedakârlıklarına karşı bir nebze de olsa, sıkıntılı hayatlarından kurtarıp Ölüdeniz ‘in güzelliğine getirdik. Yamaç paraşütü ile moral depolamaları için böyle bir etkinlik düzenledik’ dedi.

Fethiye’de Kaymakamlık öncülüğünde düzenlenen etkinlikte Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Pilotları Kooperatifi sağlık çalışanlarına yamaç paraşütü coşkusu yaşattı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Fethiye İlçe Sağlık Müdürlüğü ve KIR-TUR Şirketi tarafından Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Pilotları Kooperatifi ile birlikte Fethiye filyasyon ekibi çalışanları teleferiğe binip, yamaç paraşütü ile uçtular. Ölüdeniz’in Babadağ Teleferik İstasyonu’nda buluşan sağlık çalışanlarını Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, Fethiye İlçe Sağlık Müdürü Ruhsar Doruk ve AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil karşıladı. Burada çekilen toplu fotoğrafın ardından teleferik istasyonuna giren sağlık çalışanları ile pilotlar teleferikle Babadağ’ın bin 700 metrelik pistine çıkarak, uçuşlarını gerçekleştirdiler. Sağlık çalışanları Ölüdeniz’in eşsiz manzarasına karşı adrenalin coşkusu yaşadı. AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Sinan Cengil’de yamaç paraşütü yaparak, sağlık çalışanlarının heyecanına ortak oldu.

Bu Tür Etkinliklerimiz Devam Edecek

Fethiye Gençlik ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit, “Fethiye Kaymakamlığımızın öncülüğünde Ölüdeniz Yamaç Paraşütü pilotları kooperatifinin katkılarıyla geçen hafta engelli kardeşlerimizi uçurmuştuk. Bu haftada yaklaşık bir buçuk iki yıldır inanılmaz çaba gösteren fedakarlık yapan sağlık çalışanlarımızı uçurduk. Onların fedakarlıklarına karşı bir nebze de olsa, sağlık çalışanlarımızın sıkıntılı hayatlarından kurtarıp Ölüdeniz ’in güzelliğine getirip, moral depolamaları için böyle bir etkinlik düzenledik. Bu etkinliğe katkılarından dolayı başta Sayın Kaymakamımıza, Turizm büromuza Sayın Saffet Müdürümüze ve KIRTUR Turizm’e çok teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte yine değişik alan ve branşlarda, meslek gruplarında bu tür etkinliklerimiz devam edecek.” ifadelerini kullandı.Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com