Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, AK Parti Seydikemer İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Seydikemer Belediye Meclis Üyesi Zeynep Yalçınsoy, AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker ve yönetim kurulu üyeleri;  yeni yıla girerken görevleri başında nöbet tutan 112 Acil Sağlık çalışanlarını ve kolluk kuvvetlerini ziyaret ettiler.

“GÜMÜŞ, “OLDUKÇA ZOR GEÇEN 2020 YILINI GERİDE BIRAKIYORUZ”

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş, zorlu bir süreç olan korona döneminde de fedakarca çalışan sağlık çalışanları, polis ve jandarma personellerinin yeni yılını kutladı. AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Salih Gümüş beraberinde İlçe yönetimi üyeleri ile birlikte Seydikemer’in farklı noktalarında görevli 112 Acil Sağlık Çalışanlarına 2021 yılına saatler kala ziyaret gerçekleştirdi. Sağlık çalışanlarının yeni yılını kutlayan Başkan Salih Gümüş daha sonra polis ve jandarma noktalarında vatandaşların güvenliği için nöbet tutan kolluk kuvvetlerini ziyaret etti. Burada da polis ve jandarma personellerinin yeni yıllarını tebrik eden Seydikemer AK Parti İlçe Başkanı Salih Gümüş, “Oldukça zor geçen 2020 yılını geride bırakıyoruz. Bu yıl herkese sağlığın ne kadar önemli olduğunu hatırlattı. Maalesef 2020 yılında çok değerli sağlık çalışanlarımızı kaybettik. Onlara Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Yine kolluk kuvvetlerimiz gece gündüz demeden görevleri başındaydı. Dilerim ki 2021 yılı başta sağlık, mutluluk, huzur getirir. Bu vesileyle tüm sağlık çalışanlarımızın yeni yılını kutlarım” dedi.

“YALÇINSOY “MORALLERİNİ İYİ TUTMAK İÇİN YANLARINDA OLMAK İSTEDİK”

Seydikemer’in farklı noktalarında görevleri başında nöbet tutan sağlık çalışanlarının yeni yıllarını kutlayan Zeynep Yalçınsoy, kadın kolları tarafından hazırlanan hediye paketlerini takdim etti. Sağlık Çalışanlarının ziyaretinin ardından Zeynep Yalçınsoy ve beraberindekiler polis ve jandarma noktalarında nöbet tutan kolluk kuvvetlerini ziyaret etti. Burada da hazırlanan hediye paketlerini kolluk kuvvetlerine takdim eden Zeynep Yalçınsoy, 2021 yılının ülkemize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi temennisinde bulundu. Zeynep Yalçınsoy, “Bu zorlu süreçte cansiparane bir mücadelenin kahramanı olan sağlık personelimizin bir anda olsa morallerini iyi tutmak için yanlarında olmak istedik. Pandeni sürecinde canınız  pahasına  görev yaptığınız, uykusuz kaldığınız geceler için, sevdiklerinizden ve çocuklarınızdan, eşinizden ayrı geçirdiğiniz her bir dakikanız için, yüzünüzde iz bırakan maske gözlüklerin ardında nefessiz kalıp bizlere nefes olduğunuz için hepinize minnettarız. Allah hepinizden razı olsun” dedi.(HABER/GÖKHAN AYYILDIZ)

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com