SAĞLIK BAKANLIĞI FETHİYE HASTANESİNİ ŞEHİR PLANLAMASINA ALDI

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, partisinin Fethiye İlçe Başkanlığında partililer  ile bir araya gelerek, yeni Fethiye Devlet Hastanesinin Sağlık Bakanlığı tarafından şehir planlamasına alındığını ifade etti.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, geçtiğimiz günlerde Ovacık bölgesinde çıkan orman yangını için partisinin Fethiye İlçe Başkanlığını ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Milletvekili Gökcan, partililer ile birlikte bir araya geldiği esnada, gazetecilere de açıklamada bulundu. AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, “Fethiye Hastanesi Sağlık Bakanlığı tarafından şehir planlamaya alındı. Zaten en önemli konuda planlamaya alınmasıydı. Bu durum gerçekleşti. Orman Bakanlığımız ile de daha önce yer tahsisi için görüşmüştük. Yangın sürecinin ardından da tahsis sürecini hızlandıracağız. Bir an önce de Fethiye’mize yakışır bir şekilde hastanemizi kavuşturacağız” ifadelerinde bulundu.

Mevcut Fethiye Devlet Hastanesine  anjiyo ünitesinin kazandırılması yönünde de açıklamada bulunan AK Partili Milletvekili Gökcan, “ Geçtiğimiz günlerde anjiyo ünitesinin kazandırılması yönünde girişimlerde bulunmuştuk ve önemli yol da kat etmiştik. Sağlık Bakanlığımızdan en kısa sürede son bilgileri alarak, bir an önce ünitenin kurulması için çalışmalarımızı hızlandıracağız” dedi. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com