ÇALIŞ HALK PLAJI HİZMETE AÇILDI

Fethiye Belediyesi Akmaz ve Karaot’un ardından Çalış’a da bir halk plajı kazandırdı. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Rant için değil, halk için çalışıyoruz” dedi.

Fethiye Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Çalış sahilde kiraladığı 10 dönümlük araziyi, halk plajı yaptı. 4 yıllık kiralanan araziye Çalış’a uygun ahşap malzemeler ile halk plajı yapıldı.

Şezlong 25 TL

Türkiye’de her gün artan enflasyon, gelen yeni zamlarla birlikte zor günler yaşanıyor. Fethiye’de de denize girilecek alanlarda özel işletmelerin fahiş fiyatlarından dolayı vatandaşlar uygun fiyatlı yerleri tercih ediyorlar. Fethiye Belediyesi’nin işlettiği Akmaz ve Karaot Plajlarına bir yenisi daha eklendi. Fethiye Belediyesi tarafından yapılan Çalış Halk Plajı da hizmete açıldı. Çalış halk plajında çay 3 TL, tost 30-40 TL, soğuk içecekler ise 20 ila 30 tl arasında vatandaşlarla buluşuyor. Şezlong ise sadece 25 tl.

Aynı zamanda engelsiz plaj…

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Rant için değil, halk için çalışıyoruz! Göreve geldiğimiz günden bu yana, halkımızın hizmetine sunmak için, büyük mücadeleler verdiğimiz Koca Çalış plajında;  derme çatma, kötü görüntüyü ortadan kaldırdık.  Koca Çalış plajı ihalesini, büyük uğraşlar sonucunda, halkımız için kazandık. Sonuç: Çalış Halk Plajı’nı, yurttaşlarımızın hizmetine açtık.  Engelsiz plaj, uygun fiyatlar ile bu doğrultuda, yurttaşlarımıza; diğer işletmelerimizde olduğu gibi, uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam edeceğiz. Fethiye’mize ve Çalış’ımıza hayırlı olsun” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com