Polis Haftasına Anlamlı İftar

Fethiye’de Türk Polis Teşkilatının 178.kuruluş yıldönümü nedeniyle Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından anlamlı bir iftar programı düzenlendi. İftar programına Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri ile Emniyet Müdürlüğünden emekli teşkilat mensupları ve Fethiye Protokolü katıldı.

Türk Polis Teşkilatının 178. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Fethiye’de anlamlı bir iftar programı gerçekleştirildi. Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu Fethiye’de yaşayan emekli teşkilat mensupları, şehit yakınları ve gaziler onuruna İlçe Emniyet Müdürlüğü Bahçesinde iftar programı düzenledi.

Programa ev sahipliği yapan İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu yemeğe gelen konukları eşiyle birlikte kapıda karşıladı. İftar yemeğine Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Çiçek, Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Günşafak Karartı, Fethiye Adalet Komisyonu Başkanı ve 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Abdülkadir Ungan, Fethiye 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sabahattin Akçal, Fethiye Müftüsü Kamil Oktay, emekli teşkilat mensupları, gaziler, şehit aileleri ve Adli Erkan ile yaklaşık 500 davetli katıldı. İftar yemeği Ney eşliğinde geçerken, Kur’an-ı Kerim okunup Fethiye Müftüsü Kamil Oktay tarafından gerçekleştirilen dua ile sona erdi. İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu, etkinliğe katılan davetlilere teşekkür etti.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com