Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen 28.Dönem Milletvekili seçim sonuçları kapsamında Muğla Milletvekillerini tebrik etti.

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen 28. Dönem Milletvekili seçim sonuçlarına göre; Muğla’yı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil edecek Muğla Milletvekilleri Yakup Otgöz, Kadem Mete, Cumhur Uzun, Gizem Özcan, Süreyya Öneş Derici, Selçuk Özdağ ve Metin Ergun’u tebrik ederek meclis çalışmalarında başarılar diledi.

Fethiye ve Seydikemer başta olmak üzere Muğla için atılacak her güzel adımda milletvekilleri ile omuz omuza çalışmaya hazır olduklarını vurgulayan Başkan Çıralı, “Önceliğimiz, Muğlamızın sorunlarına çözüm üretmek ve daha yaşanabilir bir bölge yaratmak için her türlü çabaya elimizden gelen desteği vermek. Milletvekillerimiz ile yakın işbirliği içinde bölgemizin sorunlarına çözüm üretebileceğimiz bir dönem olmasını temenni ediyor, seçim sonuçlarının bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com