Ölüdeniz Tandem Yamaç Paraşütü Pilotları Kooperatifinin Belcekız Sahilindeki iniş merkezleri için yaptırdığı proje yerinde incelendi.Muğla İl Turizm Müdürü Zekeriya Bingöl ve diğer yetkililer, Babadağ ve Ölüdeniz yamaç paraşütü iniş ve kalkış alanlarında incelemelerde bulundu. Ölüdeniz Tandem Yamaç Paraşütü Pilotları Kooperatifi Başkan Yardımcısı İsmail Kurt, “Muğla İl Turizm Müdürümüze özellikle iniş sahaları ile ilgili hazırladığımız rekreasyon projesini sunduk. Amacımız projeyi uygulayıp, bölgeye büyük değer  ve kazançlar sağlatmak istiyoruz” dedi.

Ölüdeniz Tandem Yamaç Paraşütü Pilotları Kooperatifinin Belcekız Sahilindeki iniş merkezleri için yaptırdığı proje yerinde incelendi.Muğla İl Turizm Müdürü Zekeriya Bingöl, Fethiye İlçe Turizm Müdürü Saffet Dündar, Ölüdeniz Tandem Yamaç Paraşütü Pilotları Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akçay, Başkan yardımcısı İsmail Kurt ve diğer ilgililer Babadağ ve Ölüdeniz yamaç paraşütü iniş ve kalkış alanlarında incelemelerde bulundu.Kooperatifin Belcekız sahili için hazırlattığı yamaç paraşütü iniş alanları rekreasyon projesi ile ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu. İl Turizm Müdürü Dr. Zekeriya Bingöl, projeyi beğendiğini ifade etti.

Ölüdeniz Tandem Yamaç Paraşütü Pilotları Kooperatifi Başkan Yardımcısı İsmail Kurt  yaptığı açıklamada, “       Muğla İl Turizm Müdürümüz Dr. Zekeriya Bingöl, Fethiye, Ölüdeniz ve Babadağ yamaç paraşütü merkezinde incelemelerde bulundu. Ölüdeniz Tandem Yamaç Paraşütü Pilotları Kooperatifi olarak yamaç paraşütü kalkış ve iniş alanlarındaki sorunlarımızı ve çözüm önerilerimizi görüşme fırsatı bulduk. Özellikle iniş sahaları ile ilgili hazırladığımız rekreasyon projesini kendilerine sunduk. Beğenilen projemizin bölgemize yapılması halinde büyük değer ve kazanç sağlayacağını söylediler. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.  Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com