Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi olağan mali genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda 2022 yılı faaliyet raporu ele alınıp oy birliği ile kabul edilirken üyelerin sorunları da ele alındı.

Fethiye’nin en eski ve köklü kooperatiflerinden olan 55 üyesi bulunan Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifinin mali genel kurulu gerçekleştirildi. Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatif binasında yapılan  mali genel kurulda, divan başkanlığını Sadi Kısa, katip üyeliğini Musa Ünsal yaptı. Genel Kurulda Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten, Kooperatif Onursal Başkanı Mümtaz Kökten ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Toplantıda 2022 yılı faaliyet raporu ele alınırken bir yıl boyunca yapılan çalışmalar hakkında üyelere bilgi aktarıldı. Özellikle asrın deprem felaketi nedeniyle Fethiye’de deprem bölgesine gönderilecek yardımlara Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi olarak kayıtsız kalınmadığı ifade edildi. Ölüdeniz’in tanıtımı için yapılan dijital ve diğer tanıtımlarla yurt içi ve yurt dışında yapılan fuarlara katılım konusunda da öncü olunduğu kaydedildi. Faaliyet raporu ve denetleme raporu okunduktan sonra yapılan oylama sonucunda, 2022 yılı faaliyet raporu oybirliği ile ibra edildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Toplantı sonunda açıklamada bulunan Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammet Kökten, “Olağan mali genel kurulumuzu tamamladık. Bunun sonucunda 2022 yılı faaliyet raporu oybirliği ile ibra edildi. Özverili bir şekilde çalışan yönetim kurulu üyelerimize ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Turizm sezonu başladı . Sıkıntısız ve güzel bir sezon diliyorum.Genel kurulumuza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com