Fethiye’nin en eski ve en başarılı kolejlerinden Ata koleji, bölgenin ileri gelen Özel Eğitim kurumlarından olan Nursel Özdemir kurumlarını ziyaret etti. Ata okulları adına ziyareti kurum Müdürü Serkan Gürtuna, Müdür Yardımcısı Arif Ünal ve Halkla ilişkileri Şeyma Selçuk gerçekleştirdi. Ziyareti Nursel Özdemir Kurumları Kurucusu Salih Dündar, Kurum Müdürü Ezel Demirbaş, Kurum Müdür Yardımcısı Ayşe Yiğit karşıladı.

Yapılan ziyaret sonunda Serkan: “Bizler Nursel Özdemir Kurumlarını kardeş kurum olarak kabul ediyoruz. Alanda gerçekten çok başarılılar. Aynı zamanda komşu olmamız ve iş ortaklığımızın da bulunması ilk ziyaretimizi burada gerçekleştirmemize neden oldu. Bu anlamda mutluyuz. Çok daha güzel projeler yapacağız. Çok iyi düşüncelerim var. Tecrübelerimi Fethiye Eğitim camiasına aktarmaktan da gurur duyacağımı belirtmek istiyorum. Nursel Özdemir Kurumları olarak başta Salih Dündar olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz. Kurum olarak başarılarının devamını dileriz.” Dedi.

Nursel Özdemir kurumları kurucusu Salih Dündar şunları ifade etti: “Özel Ata okulları bugün kurumumuzu ziyaret ederek bizleri mutlu etmiştir. Uzun yıllardır karşılıklı etkileşimlerimiz devam ediyor. Her iki kurum olarak çok güzel faaliyetlerimiz oldu, olmaya devam edecek. Yeni gelen Kurum Müdürümüzünde ilk ziyaretini Kurumlarımızda gerçekleştirmesi bizleri ayrıca onurlandırmıştır. Kendilerine başarılar diliyoruz. Bizler geçmiş dönemde ortak projeler yapmamıza rağmen yeni Müdürümüzle birlikte çok daha farklı çok daha yeni fikirlerimiz olacak. En kısa zamanda da iade-i ziyaret yapmak istiyoruz. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.” Diyerek konuşmasını bitirdi.

Daha Sonra Kurucu Salih Dündar Kurum yetkililerine hediyelerini takdim etti.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com