KÖKTEN, “YOĞUN BİR İLGİ İLE KARŞILAŞTIK”

Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, Yörük kültürünü yaşatmayı ilke edinen sivil toplum kuruluşlarının işbirliğinde her yıl düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Geleneksel Keşkek İkramı programına katıldı.

Kerimoğlu Yörük Çadırlarında gerçekleşen etkinlikte davetliler tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, geleneğimizi ve kültürümüzü yaşatma adına bu tür organizasyonların büyük öneme sahip olduğunu dile getirdi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınlara karanfil de dağıtan Başkan Adayı Kökten, sıcak karşılamalarından ve gösterdikleri teveccühten dolayı dernek yöneticilerine teşekkür etti. Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten yaptığı açıklamada, “Yörük kültürünü yaşatmak adına faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Geleneksel Keşkek İkram programı düzenledi. Ben ve ekibim bu muhteşem etkinliğe davetli olarak katılım sağladık. Geleneğimizi yaşatmak adına bu tür organizasyonların büyük önem taşıdığını düşünüyorum. Katılımcılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandık. Emeği geçen dernek yöneticilerine teşekkür ediyorum” dedi.  Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten’e ziyarette eşi Selin Kökten ve Cumhur İttifakı kadın belediye meclis üyesi adayları eşlik etti

.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com