Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanlığına Muhammed Kökten seçildi. Bella Gosto Restaurant açık alanında yapılan Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Olağan Genel Kurulunda tek liste ile gidilen seçimde Maya Butik Otel sahibi Muhammed Kökten kooperatif başkanlığına seçildi.Yeni başkan Muhammed Kökten,  25 yıldır kooperatif başkanlığı görevinde bulunan Mümtas Kökten’e teşekkür ederek, teşekkür plaketi sundu. Yeni başkan Muhammed Kökten, kongrede yaptığı konuşmada, “Ölüdeniz’i birlik ve beraberlik içinde tüm Dünyaya tanıtmak için çalışacağız.İlk fırsatta Ölüdeniz’i  sosyal medyadan en iyi şekilde tanıtmayı kendimize görev biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanlığına Muhammed Kökten seçildi. Bella Gusto Restaurantta gerçekleşen olağan genel kurula, FTSO Başkanı Osman Çıralı, TÜRSAB BYK Başkanı Özgen Uysal, Fethiye Otelciler Birliği Başkanı Bülent Uysal, AK Parti İl Başkan Yardımcısı turizmci Mehmet Tokgöz ve diğer ilgililer katıldı.

54 üyesi bulunan ve 1989 yılında kurulan Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Olağan Genel Kurulu Divan Başkanlığını Sadi Kısa yaparken, katip üyeliği Mehmet Can Uysal yaptı. Tüm şehitlerimiz için bir dakikalık Saygı Duruşunun ardından faaliyet raporu, denetleme raporu ve hesap cetvelleri okunarak oy birliği ile kabul edildi. Yönetim kurulunun faaliyet raporu kabul edilirken, yeni başkan Muhammed Kökten, huzur hakkı almaksızın görev yapacağını  ifade etti.

Tek liste ile gidilen seçimde, Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi yeni başkanlığına Muhammed Kökten oy birliği ile seçilirken, yönetim kurulu Muhammed Kökten, İbrahim Lafçıoğlu, Ramazan Okar,Eray Gürol ve Cengiz Halis’ten oluştu. Denetim kurulu asil üyeliklerine  ise Mehmet Murat Küçüktütüncü ve Onur Belci de oy birliği ile seçildiler.

Yeni başkan Muhammed Kökten yönetim kurulu üyeleri ile birlikte,  25 yıldır kooperatif başkanlığı görevinde bulunan turizmci Mümtas Kökten’e teşekkür ederek, plaket  sundu.Mümtas Kökten yaptığı konuşmada, “Herkes fikir ve düşüncelerini birlik, beraberlik içerisinde Ölüdeniz için söyledi. Arkadaşlarımızla 25 yıl boyunca, Ölüdeniz’in tanıtımı ve kooperatifimizin gelişmesi için emek verdik. Kooperatif binamızı gerçekleştirdik. Hanutçuluğun önlenmesi için gayret sarf ettik. Yurt dışı ve yurt içi fuarlarında Ölüdeniz’in tanıtımına kooperatif olarak destek olduk. Ben hakkımı helal ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ölüdeniz Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Muhammed Kökten de, yaptığı konuşmada, Ölüdeniz’in daha iyi tanıtımı için çaba göstereceğiz. Ölüdeniz’i sosyal medyadan tüm dünyaya tanıtmak için hep birlikte gayret sarf edeceğiz. Sosyal medya tanıtımına bir milyon TL’lik bütçeyi temin edeceğiz. Biz hep birlikte olursak, Ölüdeniz için birlikte başarıya ulaşırız. Huzur hakkı almak istemiyoruz. Ölüdeniz’i sosyal medyada tanıtmak için katkılar sağlayacağız. Daha temiz bir Ölüdeniz, Çarşı Caddesinin çehresinin değişmesi için Fethiye Belediyemizle proje üretmek istiyoruz. Çünkü çarşımıza topuklu ayakkabı ile gelmek isteyenler gelemiyor. STK’lar ile barışçıl olacağız. Odamız tamamen şeffaf şekilde yönetilecek” diye konuştu.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com