Fethiye Otomobil Spor Kulüpleri Derneği öncülüğünde Fethiye’de bir araya gelen otomobil tutkunları, Adana’daki SMA  (Spinal Musküler Atrofi) hastası 1 yaşındaki Yasmin Elif için seferber oldular. Yaklaşık 100’e yakın otomobil ve motosikletin sergilendiği fuarda Yasmin Elif’in tedavisi için yaklaşık 15 Bin TL kazanç elde edildi.

Fethiye Otomobil Spor Kulüpleri Derneği öncülüğünde düzenlenen, klasik ve modifiye araç tutkunlarının bir araya geldiği Fethiye OtoFest özellikle gençler ve otomobil tutkunları tarafından yoğun ilgi gördü. Pazaryeri Mahallesindeki Cumartesi Pazarı alanında düzenlenen Fethiye OtoFest, SMA hastası Adana’lı 1 yaşındaki Yasmin Elif bebek yararına düzenlendi. Festivalde; otomobiller teknik donanımları, ses sistemleri, renkleri ve aksesuarlarıyla görücüye çıktı.

Fethiye OtoFest’e katılımın oldukça güzel olduğunu aktaran Fethiye Otomobil Spor Kulüpleri Derneği Başkanı Mesut Karabulut, “İlçemiz Fethiye’de hem otomobil tutkunları ile bir araya gelmek istedik. Hem de hayırlı bir işe vesile olmak istedik. Adana da henüz daha 1 yaşında olan ve SMA hastalığı teşhisi nedeni ile tedavi gören Yasmin Elif ve ailesine destek olmak istedik. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.  Haber-Hakan AYKIRI

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com