10-11 Temmuz 2021 tarihinde Arslan Fight Arena’da yapılan MMA federasyonu faaliyet programında yer alan MMA antrenör, hakem ve Sporcu Kampı’na yoğun ilgi oldu.

Fethiye, Bodrum, İzmir, Eskişehir, Karaman ,Denizli, Çorum, Çanakkale ve Ankara’dan antrenör sporcu hakemlerin katılımlarıyla yoğun katılımları ile gerçekleşti. Seminer programının yoğun olmasına rağmen katılımcıların memnuniyeti gözden kaçmadı. Federasyon Başkanı Ali Arık’ında geldiği seminer ile ilgili ‘’Fethiye MMA Seminerimizi başarılı bir şekilde bitirmiş bulunmaktayız. MMA Federasyonu antrenörlerimizden İbrahim Yıldız hocamıza güzel bilgilerini bizlerle paylaştığı için teşekkür ederiz. Muğla İl Temsilcimiz Evren Arslan’a ve Songül hocamıza ilgi alakalarından kaynaklı teşekkür ederiz. Tüm katılımcılara teşekkür eder spor hayatlarında başarılar dileriz ” ifadelerini kullandı.

BAŞARILI SPORCULAR YETİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Muaythai, MMA ve jiujitsu antrenörü Songül, “Yoğun geçen seminerimizi Fethiye Gençlik ve Spor kulübü Arslan Fight Arena spor salonumuzda gerçekleştirdik. Dolu dolu geçen sistemlerimizde gelen bütün katılımcı hocalarıma çok teşekkür ederim bundan sonra yoğun faaliyetlerle ismimizi duyuracağız. Ayrıca he branşta uluslararası arenada da bayrağımız dalgalandıracak kaliteli başarılı sporcu yetiştirmeye devam edeceğiz. “ ifadesinde bulundu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com