AK Parti Muğla Milletvekilleri Kadem Mete ve Yakup  Otgöz spor yatırımlarına ilişkin  yazılı açıklama yaptı.

Muğla’da Gençlik ve Spor yatırımları tüm hızıyla devam ediyor

Otgöz ve Kadem açıklamasında,” Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak ile gençlik ve spor yatırımları için birkaç kez görüşmüştük. Talep dosyamızı Sayın Bakanımıza vermiştik. Bakanlık nezdinde de takiplerimiz sonunda, Muğla’mıza peş peşe yatırımlar kazandırmaya başladık.

Muğla’mız için çalışıyor ve hep birlikte başarıyoruz.

Muğla’ya yatırım ve hizmet kazandırmak için Sayın Bakanlarımızla sürekli görüşmeler yapıyoruz. Her alanda yatırımlara imza atmaya devam ediyoruz.

Biz boş konuşmuyoruz. Yatırım ve hizmetlerimizle konuşuyoruz.  Biz vaat etmiyor, eser kazandırıyor, yatırım yapıyoruz. Marmaris’e yapılacak olan 2.000 seyirci kapasiteli Spor Salonu, Gençlik Merkezi ve 2 adet Tenis Kortu için ihaleye çıkılıyor.  2.000 Seyirci Kapasiteli Spor Salonu, Gençlik Merkezi, 2 Adet Tenis Kortu ve Spor tesisleri ile turizm 12 aya yayılacak.

Doğal güzellikleri, muhteşem koyları, deniz turları, maviyle yeşilin buluştuğu doğal bir liman kenti olan turizmin Başkenti Marmaris’te yapılacak bu dev yatırımlarla spor turizminde büyük bir artış sağlanacak  ve turizm 12 aya yayılacak.

2 Bin Seyirci Kapasiteli Spor Salonunda; 1 Ana Salon , 3 Adet Antrenman Salonu,  1 Basketbol Salonu,  1 Jimnastik Salonu, 1 Fitness Salonu,  Soyunma Odaları, Hakem Odaları,  İlk Yardım Odası, Doping Kontrol Odası, Gözlemci Odası, Toplantı Salonu , İdari Birimler yer almaktadır.

Turizmin Başkenti Marmaris’imize şimdiden hayırlı olsun.

Yatırımlar için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak’a teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com