AK Parti Muğla Milletvekili Kadem Mete, İlçe ziyaretleri kapsamında Muğla’nın Dalaman ve Seydikemer ilçelerini ziyaret etti.  Mete,  SMA Hastası Zehra Bebek için sosyal medya üzerinden düzenlenen yardım kampanyasına da katıldı . Dalaman’da kadın kolları başkanları ile bir toplantı gerçekleştiren Mete, ardından Seydikemer ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı Ali Büklü’yü ziyaret etti. Ziyaretin ardından Belediye Başkanlığına uğrayan Mete Belediye Başkanı Önder Akdenizli ile görüştü

  BELEDİYELERİMİZ ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Milletvekili Kadem Mete, AK Parti Yerel yönetimlerde hizmet merkezli çalışmalarıyla milletimizin takdirini kazanmış bir partidir. Seydikemer Belediyemiz de örnek projeleri ile başarısını ortaya koymuştur. Ben bu vesile ile Belediye Başkanımız Önder Akdenizli ve ekibine teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

SMA HASTASI ZEHRA BEBEK İÇİN 1.030.000 TL TOPLANDI

Programın ardından ilçeden ayrılan Mete, sosyal medya üzerinden düzenlenen yardım kampanyasına katılarak SMA Hastası Zehra Bebek için yaklaşık 1030.000 TL değerinde yardım  toplandı.

Hayırseverlere teşekkür eden Mete’ “yardım kampanyamız Zehra’mız tedavi olana kadar devam edecek.  Ben bizleri kırmayıp karınca kararınca yardıma koşan tüm kardeşlerime teşekkür ediyor hepsini yürekten alkışlıyorum” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com