AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Seydikemer Belediye Başkanlığı, AK Parti  İlçe Başkanlığı ve esnaf ziyaretinde bulundu. Ardından, Seydikemer Belediyesi’nin düzenlediği iftar programına katıldı.

Milletvekili Gökcan: 14 Mayıs Seçimlerinden de başarı ile çıkacağız…

Ziyaretlerine ilişkin açıklamada bulunan Milletvekili Gökcan, “seçimler için çalışmalara devam ediyoruz. 14 Mayıs’ta da Muğlamızı en güçlü şekilde TBMM’de temsil edecek milletvekili çıkartacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı da tekrar Cumhurbaşkanı olarak göreceğiz”dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan açıklamasında şunları kaydetti.

Seydikemer Belediye Başkanımız Önder Akdenizli’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.  Önder Başkanımızla Seydikemer’i ve seçim sürecinde yapılacak çalışmaları konuştuk.

Seydikemer İlçe Başkanımız Ali Büklü’yüde makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. İlçe Teşkilatımızla toplantı yaparak,  seçimler için değerlendirmelerde bulunduk.

Seydikemer Belediye Başkanımız Önder Akdenizli, İlçe Başkanımız Ali Büklü ve Kadın Kolları Başkanımız Zeynep Yalçınsoy ile birlikte iftar öncesinde esnaflarımızı ziyaret ederek hayırlı kandiller diledik. 14 Mayıs seçimlerinde milletvekili adaylarımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız için destek istedik.

Seydikemer Belediyemizin iftarına katıldık…

Seydikemer Belediyemizin iftar  programına 28. Dönem Milletvekili Adaylarımızla birlikte katıldık.İftara katılan hemşehrilerimize hayırlı iftarlar dileyerek 14 Mayıs seçimlerinde desteklerini istedik.

Milletvekili Gökcan iftar programında yaptığı konuşmasında, Muğla’ya çok değerli yatırımlar kazandırdıklarını ifade ederek, Seydikemer’dede  önemli işlere imza attıklarını söyledi.

Özellikle, Seydikemer Hükümet Konağı’nın önemli bir yatırım olduğunu açıklayan Milletvekili Gökcan, 304 adet TOKİ Konutunun  veMillet Bahçesinin ihalesinin yapıldığını belirtti.

Antalya ile Muğla’yı birbirine bağlayan 20 milyon TL yatırım bedeli olan Patara köprüsünün de inşaatının devam ettiğini söyleyen Milletvekili Gökcan önümüzdeki günlerde köprünün açılışını yapacaklarını da belirtti.

150 yataklı Seydikemer Devlet Hastanesinin geçici kabulü yapıldı.

Seydikemer’e 150 yataklı modern bir hastane kazandırdıklarını ifade eden Milletvekili Gökcan seçimler öncesi hasta kabulüne başlanacağı müjdesini verdi.

Seydikemer’e Hayvancılık Organize Sanayi Bölgesi kuruyoruz…

Milletvekili Gökcan, Tarım ve Orman Bakanlığı ile görüşmeleri neticesinde SeydikemerÇobanisa Mahallesi’nde bulunan 2.700 dekar araziye Seydikemer Tarıma Dayalı İhtisas Süt Organize Sanayi Bölgesi kurulması için  proje geliştirildiğini ve projenin  onaylanarak, çalışmaların başladığı müjdesini verdi.

25 bin büyük baş hayvanın yetiştirileceği, 400 Milyon TL tutarındaki projede, yem fabrikası, et işleme tesisi, biyogaz tesisi, hayvan hastanesi, güneş enerjisi tesisi, bakıcı barınakları, sosyal tesisler yer alıyor.

AK Parti Muğla 2. Sıra Milletvekili adayı Yakup Otgöz yatırımlara devam edeceğiz…

AK Parti Muğla 2. Sıra Milletvekili adayı Yakup Otgöz de iftar programında yaptığı konuşmasında, AK Parti iktidarları döneminde Muğla’ya ve Seydikemer’e çok sayıda yatırım ve hizmet kazandırdıklarını söyleyerek, İnşallah Milletvekili seçildiğinde yatırımlara hız kesmeden devam edeceklerini ifade etti.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com