AK Parti Muğla Milletvekili AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, seçim çalışmaları kapsamında sahada bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Milletvekili Gökcan,  AK Parti Menteşe İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle Sağlık İş, Öz Büro ve Oleyiş Sendikası üyesi işçileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Milletvekili Gökcan, 1 Mayıs İşçi Bayramı vesilesi ile Marmaris ilçe Başkanı Ceyhun Gökmen ve teşkilat mensupları ile Beldibi Yangın ekibini de  ziyaret ettiklerini ve  1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günleri’ni kutladıklarını ifade etti.

Alev savaşçısı kardeşlerimize yangınların yaşanmadığı bir dönem dileyen Milletvekili Gökcan; “Ülkemizin kalkınması, milletimizin refahı için canla başla çalışan, alın ve akıl teri döken; güçlü Türkiye’nin mimarları işçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.

Saha çalışmaları hakkında bilgi veren Milletvekili Gökcan şunları kaydetti.

Muğla İl Başkanlığımızda, İl Başkanımız Gültekin Akça, SKM Başkanımız İbrahim Uğurlu ve SKM Başkan Yardımcımız Miraç Cin ile SKM Başkanlığımızın sahadaki çalışmalarını konuştuk.

Marmaris ilçe Başkanımız Ceyhun Gökmen ve teşkilat mensuplarımızı da ziyaret ederek 14 Mayıs seçimlerinde sahada yapılacak çalışmaları değerlendirdik.

Önceki Dönem Marmaris  İlçe Başkanlarımızdan Ahmet Turan Şahin’i ve  Önceki Dönem Milletvekilimiz Nihat Öztürk’ü  de ziyaret ettik.

İlçe Başkanımız Ceyhun Gökmen’e, Kadın Kolları Başkanımız Cavidan Öner’e, Gençlik Kolları Başkanımız Kaan Çeşmeli vetüm teşkilat mensuplarımıza,  Marmaris’li hemşerilerimize bizlere verdikleri destekler için teşekkür ediyorum.

Durmadan, yorulmadan AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için çalışacaklarını ifade eden Milletvekili Gökcan Marmaris İlçe Başkanlığı’nda şu açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Gökcan: Yine gümbür gümbür geliyoruz…

Saha yine çok güzel. Hemşerilerimizin teveccühü yoğun bir şekilde devam ediyor. Halkımız gerçekçi ve yapılanları görüyor. Kimin ne yapıp ne yapamayacağını iyi biliyor.

Bir yanda Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan var,  bir yanda ise girdiği tüm seçimleri kaybetmiş bir Kemal Kılıçdaroğlu var. Yine kazanacağız. Biz yine gümbür gümbür geliyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyyip Erdoğan’ın liderliğinde, Muğla’mıza son 21 yılda 62 Milyar TL tutarında yatırım kazandırdık. Son 5 yılda ise 47 Milyar TL tutarında yatırım ve hizmet aldık.

Marmaris’imize de yatırımlar kazandırdık…

125 Yataklı Marmaris Devlet Hastanesi’nin inşaatı devam ediyor.Palyatif  Bakım Merkezi açtık.Marmaris şehir stadını, Marmaris’imize yakışır bir şekilde restore ettik ve açtık.Bozburun Futbol sahasının bakım onarımı için ihaleye çıkıldı, çalışmalara başlandı.Gençlik Merkezi, 1.500 seyirci kapasiteli spor salonu, 3 futbol sahası, 2 tenis kortu için protokol imzalandı.Selimiye’de Hazine’ye ait arazi, spor tesisi yapılması için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze tahsisi edildi.Kültür ve Turizm Bakanlığımız bünyesinde, İçmeler Halk Plajını açtık.Orman yangınları sonrası yanan alanları tekrar fidanla buluşturduk. Evleri hasar gören hemşerilerimizin evleri yeniden yapıldı.Marmaris Sosyal Hizmet Merkezi için yer tahsisi yaptırdık ve açılışını yaptık. Marmaris’imize ve kıymetli hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun.

    

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com