Seçim çalışmalarını bugün Yatağan ve Milas’da sürdüren Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan, ‘’ AK Parti olarak bu güne kadar Muğla’ya sayısız hizmetler yaptık. Ak Belediyeciliği yıllar sonra Yatağan halkımızla buluşturduk. Belediye Başkanım Mustafa Toksöz, Yatağan ilçesini deyim yerindeyse şaha kaldırdı. Çok ciddi yatırımların Yatağan ilçesine kazandırılmasında emeği geçenleri kutluyorum. Ankara’ya geçen dönem gönderdiğimiz iki vekilimizle Yatağan’a ve Muğla’ya önemli yatırımları getirebildiysek, bu dönem mecliste Muğla 3 yada 4 vekille temsil edilirse o zaman bölgemize yatırımları kimse durduramaz. Bunu da, teşkilatımızla birlikte yapacak güçteyiz’’dedi.

Ak parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan beraberinde Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Teşkilat Başkanı Şenol Demirtaş, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Barış Eğilmez,İl Kadın Kolları eski Başkanı Ummuhan Toksöz, Ak Parti Muğla Milletvekili Adayları Yakup Otgöz ve Ali Tekin ile Yatağan Muhtarlar Derneğini, esnaf ve STK ziyaretleri gerçekleştirdi.

Milas ilçesinde mahalle başkanlarıyla buluştu

Milas ilçesinde mahalle başkanlarıyla bir araya gelen Ak Parti Muğla Milletvekili Adayı Eylem Tan, ‘’ Sizlere güveniyorum. Sizlerin desteğiyle başaracağız. 14 Mayıs’da sandıkları patlatmaya hazır mıyız?. Ben sahada bunu görüyorum’’

Milas’taki seçim çalışmalarını Ak parti Muğla Milletvekili Adayı Ali Mete Karagöz ile sürdüren Milletvekili Adayı Eylem Tan, SKM tarafından hazırlanan program doğrultusunda ev ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirip, akşam da gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.

   

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com