-“Bir yat limanını yaz sezonuna hazırlayamadılar. Bundan bile acizler birde ülke yönettiklerini düşünün”

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Kadem Mete, Muğla’nın Marmaris ilçesinde 14 Mayıs seçimleri kapsamında esnaf ziyareti yaptı, muhtarlarla buluştu.

Mete, Marmaris Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program çerçevesinde Marmaris Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyaret gerçekleştirdi.

İş yeri sahipleri ve ustalarla hasbihal eden Mete, sanayi esnafının taleplerini dinledi, hayırlı işler diledi.

İlçedeki muhtarlarla Siteler Mahallesi’nde bir otelde bir araya gelen Mete, muhtarlarla sohbet etti taleplerini aldı.

Mete, muhtarlarla yaptığı sohbet toplantısında Marmaris ilçe ve Muğla il başkanlığı dönemlerinde turizmi ve vatandaşların sorunlarına yakından vakıf olduğu söyledi.

Marmaris’te uzun yıllardır yaşadığını anımsatan Mete, kendisinin de ilçe yaşayanı olarak iş yerleri bulunduğunu siyasetçi olmanın yanında turizmci olduğunu da dile getirdi.

Mete, sadece Marmaris için değil Bodrum, Fethiye, Milas, Dalaman ve Ortaca’daki turizmcilerin de sesi olacağını aktarırken şunları kaydetti:

“Sizler bizi tanıyorsunuz bizlerde sizleri. Sizlerinde kapısı gönlü açık. Bizim evimizi sokağımızı işyerimizi biliyorsunuz. Biz bir olmak durumundayız. Bu seçim çok önemli. Bu seçim geleceğimiz için çok önemli. Görüyorsunuz iki aynı partiden belediyenin zabıtaları çalışanları birbirine girecek hala geldi Marmaris’te. Bir yat limanını yaz sezonuna hazırlayamadılar. Bundan bile acizler birde ülke yönettiklerini düşünün. Turizmden anlamıyorlar bu memleket turizmden ekmek yiyor. Ama bunların umurunda değil. Turizmci turizmin içinden gelen bu kardeşinize destek vermeyeceksiniz de bir yürüyüş yolunu aylardır yapamayanlara mı destek vereceksiniz.”

Mete’ye seçim çalışmasında, AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, Marmaris SKM Başkanı Anıl Berk, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı Cavidan Öner, Gençlik Kolları Başkanı ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com